Vectra C Orjinal Alarm ve Hırsızlık Önleme Sistemi Oluru?

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba... Daha önce aynı bölümde AFL oluru ile ilgili bir konu açmıştım ve yorumlarını bilgilerini esirgemeyen paylaşan pek çok kişi oldu..Meseleyi nihayete erdirdim böylece..

Şimdi ise; yine vectra C lerde fabrika çıkışında sunulan ve sadece alarm ya da ışık yayıcı diyottan ibaret olmayan(yağmur sensörüyle barışık çalışarak yağmur algılandığında camları otomatik kapatan vs vs) bu donanımı sonradan yapmak istiyorum.. Aracım elegance donanım olup, alt yapı olarak (sigorta tablalarında ilgili sigortalar dolu) bu donanıma hazırlık sunuyor...Fakat sonradan alacağım parçalar konusunda fikrim yok.. Ebay dan aktif olarak alış-veriş yapanlardan da özellikle yardımlarını esirgememelerini isterim..Teknik olarak da konuya hakim üyelerden yardım almak istiyorum..Bu meseleyi de sizlerin yardımı ve benim inadımla nihayete erdirmek aramcındayım :bir: İlgilerini eksik etmeyen herkese şimdiden teşekkürler..

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konuyu yakından takip ediyorum, 3000lira turbo, 550lira şanzıman yağı hesabı çıkartan yetkili servis şokuyla arabaya römork bile bağlayabilecek ruh haline sahibim :D

Lysha

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de takipteyim. Ayrica bana bir de koltuk isitma butonlari lazim. Elinde olan varsa satsin :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Seni de takipteyim giray, toplayalım arabaları hayde :D Hatta orijinal vectra C tonunda deri veya latex döşeme yaptıracak bir yer ayarlayalım uygun fiyattan, koltuk ısıtmalarını aradan çıkarttırırız :D

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sağolun arkadaşlar :) bu olay çok güzel bir şey..Sosyolojik tespit yapmak istemem ama genelde 2.-3. dünya ülkelerine sunulan bir opsiyon nasıl olduysa ülkemizdeki vectra c lerde pek yok..Signum ve makyajlı c2 elegancelar hariç...

Bunun için gerekenler neler olabilir acaba :confused: içersini tarayacak ve dikiz aynasının hemen arkasında tavan kısmında bir zımbırtı olmalı, butonu olmalı, ateşleme sistemi ve yağmur sensörüne de bağlantı yapılmalı... Bakalım bu işin de üstünden kalkabilecek miyiz...

Lysha

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Seni de takipteyim giray, toplayalım arabaları hayde :D Hatta orijinal vectra C tonunda deri veya latex döşeme yaptıracak bir yer ayarlayalım uygun fiyattan, koltuk ısıtmalarını aradan çıkarttırırız :D

Aynen deri olayını ben de düşünüyorum. Arabayı satmazsam eğer öyle bir projeye girelim :)

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen deri olayını ben de düşünüyorum. Arabayı satmazsam eğer öyle bir projeye girelim :)

Paslaşalım da, yaptıracak olursak bizim arkadaş da burada yaptırdı olayına veya senkronize toplu indirime girebilelim :D

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sistemin özellikleri;

Beyler hem deri döşeme yapıp hem de ısıtma yapan yerler var..İstanbulda idi galiba..

Bu arada

-Tehlike anında Işık yayıcı diyot ya da hem ışık yayıcı hem de sesli sireniyle uyarıcı
-Yağmur sensörü yağışı algıladığında açık cam varsa ya da sunroof açıksa,aynalar da açık konumda ise (siz sunroofu açık bırakmışsanız örn)siz müdahale etmeden kapatır.
-Aracın eğimini,içinde hareketlenmenin olup olmadığını,ateşleme sistemini kontrol eder..
-Araç içinde çocuk ya da hayvan bıraktığınızda ise sadece ses,sadece ışık ya da her ikisini kullanabilmeniz için kişiselleştirilebiliyor.
-Camlardan herhangi biri kırık ise bildirimde bulunuyor.

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tis2000 den Devre şemaları ve açıklamaları

Bugün alarm switch nin olacağı yerdeki tuşu çıkardığımda arkasında tesisatının hazır olduğunu gördüm...Almamız gereken parçalardan biri daha eksildi..İnş olacak bu iş

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Olur demedim mi sana ben_?Dediklerimi yap sonra görüşek :)