Vectra C Otomatik İnen Cam Sorunu

tmcn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar 2004 model vectar c sahibiyim bugün başıma 2-3 kez gelen bi olay la karşıalştım ve gece bu yagmurlu havada nasıl yatacam diye düşünüyorum sorunum şu aracı kilitleyip gittikten sonra 1-2 saat sonra tekrar araca geldiğimde bütün camların sunroof hariç tamamen açık oldugunu gördüm.Eger daha önce başına gelen bi arkadaşımız varsa veya problemin nden kaynaklandıgını bilen birisi varsa yardımcı olursa sevinirim teşekkürler.

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok ilginç ya. bu olay yağmurlu havada mı oluyo sdc? eğer öyle ise araç bi yerlerden su alıyo olabilir. bundan dolayı elektronik aksamlara su temas ettiğinde bu şekilde istenmeyen durumlar olabiliyor...

tmcn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok ilginç ya. bu olay yağmurlu havada mı oluyo sdc? eğer öyle ise araç bi yerlerden su alıyo olabilir. bundan dolayı elektronik aksamlara su temas ettiğinde bu şekilde istenmeyen durumlar olabiliyor...

su alıpta ondan kaynaklanan bir şey olsa aracı her yıkatmamda aynı şey başıma gelirdi ondan oldugunu sanmıyorum

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
su alıpta ondan kaynaklanan bir şey olsa aracı her yıkatmamda aynı şey başıma gelirdi ondan oldugunu sanmıyorum

orasını tam bilemem ama eğer araç çok fazla yağmur altında kalmış ise, normal bi yıkamada suyun ulaşabileceğinden daha fazla su almış olabilir. bu bi ihtimal tabi. başka elektronik arızalarda olabilir. ama bu yağmur olayı daha önce arkadaşımın vectrasında başıma geldiği için biliyorum. yağmurda çok kaldığından aracın elektronik aksamı su almış. kafasına göre dörtlüyü, tavan lambasını yakıyodu...

cberi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anahtar da açma butonuna bir süre basılı tutarsan camlar açılır.
anahtarda yada bunu algılayan sensörde bir takılma,yada şase olabilir
selamlar

tmcn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anahtar da açma butonuna bir süre basılı tutarsan camlar açılır.
anahtarda yada bunu algılayan sensörde bir takılma,yada şase olabilir
selamlar

evet haklısın muhtemelen öyle bir sorun olabilir teşekkürler