vectra c silecek

samatya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar malum kış geliyor artık.silecekleri değiştirmenin zamanı geldi.bende hazır değiştirmişken bu eski tip sileceklerin yerine yeni nesil banana silecekler takıyım diyorum.vectra c lere takılıyormu?takan arkadaş varsa hem nasıl takıldığını hemde fiyatını söylerse sevinirim.

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
size en yakın bauhausdan temin edebilirsiniz

aracının sileceklerinin ölçüsünü bilmeniz yeterli ben aldım kendim taktım çok kolay ve memnunum

48 liraya almıstım bosh marka modeli aerotwin

vereceğim tek tavisye üzeri buz tutarsa buzu kırmak için sileceği esnetmeyin, ılık u yaada buz çözücü dökün silecek nası olsa elastik diye don halde bükünce elastiklik gidiyo :)

gullu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu bananalara karlık takılıyomu ?
karda nasıl temizliyo ?

SANCAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar malum kış geliyor artık.silecekleri değiştirmenin zamanı geldi.bende hazır değiştirmişken bu eski tip sileceklerin yerine yeni nesil banana silecekler takıyım diyorum.vectra c lere takılıyormu?takan arkadaş varsa hem nasıl takıldığını hemde fiyatını söylerse sevinirim.
Arkadaşım orjinali 50 ytl sanırım.VE da aynı boyutta başka birşey çok aradım ama bulamamıştım.

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi ben 2 gün önce corsaya aldım silecek.. şu camı kavrayanlardan muz tipi deniyo galiba.. tiger marka.. aldığım yer samatyada opel parçası satan kama diye biyer var orası....

o tiplerden istiyodum, adam orjinali 30ytl bu 20 ytl dedi.. dedim dandikte çıksa alalım bakalım 20 ytl sonuçta... adamlar 1 dakkada taktılar...

daha fazla kullanma fırsatım olmadı çok güzel gibi geldi bana çok sessiz siliyo.. eskiler garç gurç ediyodu iz bırakıyodu falan..

yani tavsiye ederim..

fazla fiyat çekerse adam selamımızı söle ama meftun deme 50 ye verir :D hakan de vectrası olan heuheu

terhso

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinal yada kaliteli silecek al derim. ben7 ay önce internetten aldım. yaşadığım yerde fazla yağış yok ama 7 ayda parçalandılar. şimdi yine silecek alacağım ama bu sefer orjinal silecek düşünüyorum.