vectra c silkeleme yapıyor acil yardım lütfen :(

weycell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yapıştırma

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bravo bu işi yapan ılk kisisınız bıldıgım kadarıyla sıtede ustalar harıcinde.elektrıkcılere o paraları vermeyen ellerınıze saglık.lehımlenmesı gereken noktaları resımlerle kucuk bır paylasım yapsaydınız aslında 1 kısıye dahı yardımcı olmak cok ıyı bırsey.z16xe nın berbat bır arızası bu.daha once bende bı arkadasımın aracının ecusu acıp ıncelemıstım bısey yapamadık tabı.
Ecuyu oradan alıp akunun alt kısmına ek parca atarak monte edebılırsınız soketler yetısır dıye. Dusunuyorum.akuye cok da yaklastırmayın ecuyu manyetık dalgalar kaynaklı hata verebılır ecu. kolay gelsın

E6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alpsea35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ayni tekleme sorunu dÜn corsa c aracimda yaŞadim akÜ bİttİkten sonra motor iŞiĞi yandi araÇ kendİ kendİne 3.000/dd kesİcİ koymuŞ gİbİ devrİ geÇmedİ hiz dÜŞÜrÜncede stop ettİ. Beyİnden olduĞunu mu dÜŞÜnÜyorsunuz?

weycell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bravo bu işi yapan ılk kisisınız bıldıgım kadarıyla sıtede ustalar harıcinde.elektrıkcılere o paraları vermeyen ellerınıze saglık.lehımlenmesı gereken noktaları resımlerle kucuk bır paylasım yapsaydınız aslında 1 kısıye dahı yardımcı olmak cok ıyı bırsey.z16xe nın berbat bır arızası bu.daha once bende bı arkadasımın aracının ecusu acıp ıncelemıstım bısey yapamadık tabı.
Ecuyu oradan alıp akunun alt kısmına ek parca atarak monte edebılırsınız soketler yetısır dıye. Dusunuyorum.akuye cok da yaklastırmayın ecuyu manyetık dalgalar kaynaklı hata verebılır ecu. kolay gelsın

E6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sağolun lampard kendim elektrik teknikeriyim elektroniğe merakmda var mesleğim icabı. İşin gerçeği müdahale etmeden önce biraz tedirgin oldum çünkü bozulursa sonucu ağır olacaktı ama herseyin bi lehimden ibaret olduğunu görünce kendim yapmayı tercih ettim yinede tavsiyem anlamayan arkadaşlar müdahale etmeyin edeceksenizde elektronikten anlayan bi arkadaşınzla müdahale ederseniz daha sağlıklı olur

weycell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ayni tekleme sorunu dÜn corsa c aracimda yaŞadim akÜ bİttİkten sonra motor iŞiĞi yandi araÇ kendİ kendİne 3.000/dd kesİcİ koymuŞ gİbİ devrİ geÇmedİ hiz dÜŞÜrÜncede stop ettİ. Beyİnden olduĞunu mu dÜŞÜnÜyorsunuz?
Bendede benzer sıkıntı oldu ama tam olarak sizinki gibi değil kalkışta gaza yükleniyorm araba şahlanmıyordu son gaz basıyordum devir alıyor başını gidiyor ama hız en fazla 60 filan oluyordu.

Bilgisayara bağlattim
*gaz pedalı sensörü
*eve dönüş (reset)
Diye iki arıza verdi belliki aracım beyni Söktügm için olsa gerek reset istiyordu beyin tamiri yapan bi usta onu halletti tekrar yazılım attı ve arızalar kalktı kim demiş vectra c kalmıyor diye F16 oldu mübarek :D belki bu ihtimalden değildir ama yinede bilgin olsun.

Not: parçası pahali diye ve arıza çıkarıyor diye güzelim araçlarınızi satmaya kalkmayın aracınızı tanıyın oda sizi Üzmez emin olun herkeze iyi akşamlar.