vectra c silkeleme yapıyor acil yardım lütfen :(

lyolcul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun. İlginç. Ben de bi kontrol etsem mi acaba. Balata spreyi ile temizlesek bi faydası olur mu ki? Sizin ki kadar değil ama kalkışlarda ufak bi sarsıntı oluyor.

weycell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
98b00df1931b64c9c7a5270fe5a757ee.jpg

sağolun arkadaşlar

birde bu hortum üzerindeki çekValfi lpg filtresi değişirken adam hortumu kırmis ve yapıştırıcı ile yapıştırmis ordan hava alıyor ve arabanin çekişi %30 düşüyor o hortumu komple çıkardım fren bile tutmuyor aklınızda olsun o hortum çok önemli yolda hareket halinde filan çıkarsa frenler tutmuyor onuda şimdilik ayarladim artık sıkıntı yok ama bi soket araştırıp değiştirecem

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

weycell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun. İlginç. Ben de bi kontrol etsem mi acaba. Balata spreyi ile temizlesek bi faydası olur mu ki? Sizin ki kadar değil ama kalkışlarda ufak bi sarsıntı oluyor.
wd 40 sprey sıktım biraz bekledim oksiti çözdü sonra kompresör ile hava tuttum temizledim

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sağolun arkadaşlar

birde bu hortum üzerindeki çekValfi lpg filtresi değişirken adam hortumu kırmis ve yapıştırıcı ile yapıştırmis ordan hava alıyor ve arabanin çekişi %30 düşüyor o hortumu komple çıkardım fren bile tutmuyor aklınızda olsun o hortum çok önemli yolda hareket halinde filan çıkarsa frenler tutmuyor onuda şimdilik ayarladim artık sıkıntı yok ama bi soket araştırıp değiştirecem

parçacıdan yenisini alın. hem arıza lambası yaktırıp fakir karışıma sebep olur motor titrer düzensiz çalışır hatta ara ara tekler hemde fren konusunda risk doğurur...

weycell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
parçacıdan yenisini alın. hem arıza lambası yaktırıp fakir karışıma sebep olur motor titrer düzensiz çalışır hatta ara ara tekler hemde fren konusunda risk doğurur...
Evet araç suan garajimda parça araştırıyorum resimdeki soketi bulamıyorum

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sağolun arkadaşlar

vectra b kullanırken benimde aynı parça hasar görmüştü. bütün lpg tesisatını bu boruya başlamışlardı. aniden kırıldı plastik parça. fren takoz gibi oldu. parça ararken sıkıntı çekmemiştim. kolay buldum ilk gittiğim yerde. parçayı söküp gidin parçacıya bulmakta sıkıntı yaşayacağını zannetmiyorum

Huawei ascend mate 7 - Tapatalk

weycell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra b kullanırken benimde aynı parça hasar görmüştü. bütün lpg tesisatını bu boruya başlamışlardı. aniden kırıldı plastik parça. fren takoz gibi oldu. parça ararken sıkıntı çekmemiştim. kolay buldum ilk gittiğim yerde. parçayı söküp gidin parçacıya bulmakta sıkıntı yaşayacağını zannetmiyorum

Huawei ascend mate 7 - Tapatalk
Bu parçada sıkıntı yok bulunurda motor beynine giren soketi kolay bulacağımı sanmıyorum

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu parçada sıkıntı yok bulunurda motor beynine giren soketi kolay bulacağımı sanmıyorum

o iş çıkma tesisat yada işin ehli bir elektrikçiyle çözülür kanımca

weycell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o iş çıkma tesisat yada işin ehli bir elektrikçiyle çözülür kanımca
kendim elektrikciyim araştırıyorum çıkma bi soket bulursam kabloları kodlayip yeni soketi lehimleyip tekrar yerine takcam. tabiki tecrübe isteyen bi iş ama sonuçta onunda yapacağı farklı bişey değil olursa ben yaparım olmazsa başkası yapar sonuçta bi maliyet gidecek [emoji3]