Vectra C teyp

Terror_Squad

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar benim arabada orjinal 2003 elegancelerde olan hem kaset calar hemde 4 'lü cd calar teypten var...Yanlız bu kafasına estigi cd leri calıyor kafasına esmediklerini calmıyor...Cd lerdemi problem var cd okuycusundamı bir problem var...90 lı yılların cd lerene kaldık yardım istiyorum...((-:

bozcurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok dostum aynı problem bendede var bide kalıtelı cdleri okumuyor dandıklerı okuyor :D ben bugune kadar hyundai ve speeds line marka cd kullandım hıc sorun yasamadım sanada tavsıyem bunalrdan kullanman

Terror_Squad

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok dostum aynı problem bendede var bide kalıtelı cdleri okumuyor dandıklerı okuyor :D ben bugune kadar hyundai ve speeds line marka cd kullandım hıc sorun yasamadım sanada tavsıyem bunalrdan kullanman

Valla bende anlamadım denerim...Çin pazarından 2 cd aldım onları actı TDK ları acmıyor bıktım aynı cd leri dinlemekten...((-: Yardımın için saol bide onları denerim...((-:

ERDEMS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bi aralar dandik cd lerden kullanmıştım ama aracın teybe zarar vermesin diye memorex marka titanyum cd kullanmaya başladım.ama bende böyle bir problem hiç olmadı.hiç takılma falan yapmıyor.

musdilek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar philips ya da lg de kullanabilirsiniz cd den cd ye değişebiliyo dediğiniz gibi yoksa cd çalar la ilgili bi sorun değil yani

34HD828

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha deneme imkanım olmadı hepsini denyecem...((-: Yazdırma hızıylanda alakalı ola bilirmi ?

musdilek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazdırma hızıyla da alakası var nero da x8 de yazınca çok sağlam oluyo tabi doğru cd olmalı...birde cd seçerken üzerinde AUDIO CD ibaresi olanlardan alırsanız sıkıntı olmaz

Terror_Squad

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tamam bide ögle denerim...Biliyorum audio cd den baska calıstırmadıgını...İki tanesini actı bir daha yazdıgım diger cdleri acmadı...

Hakone

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
CDC3 Changer'in tipik sorunu, düşük hızda yazdırılmış kaliteli cd kullanırsan sorun olmuyor. ben mp3 leri bu şekilde track yapıp dinliyorum.....