Vectra Comfort -Elegance farkları

smoke

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
LND haklı, oyle bı araba bulursan sıteden haber et de bende gelıp bakayım hastayım zaten elegance lere

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Bu fiyata elegance bulduysan ve araba gerçekten temiz ise hiç durma.Daha yazılmamış akla gelmeyen özellikler bile bulunmakta.Örneğin yağmur sensörü veya elektrikli hafızalı koltuğun aynaları da hafızaya alması gibi...Tüm aynalar ve koltuk ayarların değişse bile kendi seçenegine bastıgın anda aynalar ve koltuk ayarlanıyor.Kapı eşiklerinde 'vectra' yazılı plakalar var.Arkada da iç aydınlatma ışığı (tavanda) var.Arkadaşların dediği gibi çk daha lüks modellerde bulunabilen özellikler bulunmakta.

Ancak benim arabamın cd çaları 4 lü.Yukarıda 6'lı yazılmış.Bir dönem 6'lı mı çıktı merak ettim.Ancak teybinden çok çok memnunum çünkü hem radyo hem teyp hem de cd changer radyo üzerinde.Yani kalkıp da torpidoya ya da bagaja cd yerleştirmek zorunda kalmıyorsun.Herşey elinin altında.Sonradan kasetçaları kaldırdırlar sadece cd-radyo oldu.Bazı konularda 2004 vectra c ler bu yüzden özeldir.Mesela ufak bir ayrıntı gibi gozukse de 2004'ten sonraki vectra c2'lerde kaput hidroliği yok ve bu çok işe yarayan bir parça

Ar19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Experience haklı. 2004 sonrası Vectra c2 lerde kaput hidroliği yok ama 6'lı Cd çalar var işte :)
Abi elegance öyle bir alet ki şimdi 25 milyar deyince Corsa'mı satıp alasım geldi :) Sırf ısı yalıtımlı ön camı ve ışığa duyarlı otomatik kararan dikiz ve sol yan aynası bile çok büyük konfor. Elin yanmıyor, gözünü almıyor. Bu sıcaklarda büyük nimet yemin ederim. Valla yukarıda saymışım farkları daha ne diyeyim bilmiyorum. 25 milyara elegance ve 58 bin km ne demektir ya! Gözlerime inanamadım okuyunca.

Büyük araba ne kadar değer kaybediyor ya. 2004 corsa c ile arasında sadece birkaç milyar fark olması inanılır gibi değil!

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla şu c2 kasalar benimde hoşuma gidiyor. Nasip bizim elimizede düşer belki birgün. 25000ytl çok iyi fiyat.

karacaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kendi arabamı satıp almak isterken elegance'ı kaçırdım..Hasarsız araçtı sahibi sıkışıkmış.Bir galerici almış..:cry: Her işte bir hayır vardır diyelim..
şimdi yaniden başladım 2004 vectra aramaya..

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Hayırlıı olsun

dejaay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peki bu Vectra GL ile Comfort, Elegance arasında ne gibi farklar var?

Zor bir soru ama...:rolleyes:

musdilek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyat gerçekten düşük bence alacak olursanız mutlaka servise götürüp bi expeetiz aldırın