Vectra Filtre

engin44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim bi arkadaş vectra b ye filtre aldı.filtre i nsl takıcaz?filtre yuvarlak 2.0 için filtre.filtrenin üst kapağı tek başına çıkıomu?uğraştık ama galiba boruyla komple çıkıo.biz nsl takarız sağlıklı şekilde şimdiden teşekkürler SAYGILAR

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
kutuyu iptal edip filtre körüğüne kelepçe ile takılabilir eğer hava debimetresi engellenmeyecekse...

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
filtrerinin üst kapağının tam boruya bağlandığı yerde metal boruyu kutuya bağlayan bir bağ var. onu gevşeteceksiniz vidayla sonra kutunun üstünü çıkarıp filtreyi boruya bağlayacaksınız. ankarada olsanız yardım ederdim size :)

engin44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
filtrerinin üst kapağının tam boruya bağlandığı yerde metal boruyu kutuya bağlayan bir bağ var. onu gevşeteceksiniz vidayla sonra kutunun üstünü çıkarıp filtreyi boruya bağlayacaksınız. ankarada olsanız yardım ederdim size :)
kelepçeden bahsediosun demi kelepçeyi mi gevşetcem

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evt o kelepçeyi çıkartacaksın. daha sonra kendi filtreni taktığında gene o kelepçe ile yeni taktığın açık filtreyi sabitleyeceksin boruya ;)

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kutunun alttaki kapağı duruyordu ama üst kapağı çıkartıp o alt kutunun içine gelecek şekilde koymuştum. hem soğuk hava almış oluyordu çünkü normalde kutuya hava getiren borulardan hava hava filtresinin önüne gelmiş oluyordu. ama ben çok az kullandım böle sonra gidip intake kit aldım hemen. o zaman da havayı orjinal hava getiren yerlere bağlamıştım filtreyi gene soğuk hava alıyordu direk ızgaranın oradan. biraz karışık oldu sanki :D

İLHAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
motoru rahatlatmak istiyorsan kutu ici hava filtresi tak
acık hava fitresi yazın aşırı derecede motorun sıcak havasını cekiyor
ayrıca vectra b den acık hava filtresiyle asla o bilindik hava filtre sesini alamasın !
Performans yok
Ses oda yok
eeee
sonra o filtre elinde kalır yokmu bunu alan dersin.

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
motoru rahatlatmak istiyorsan kutu ici hava filtresi tak
acık hava fitresi yazın aşırı derecede motorun sıcak havasını cekiyor
ayrıca vectra b den acık hava filtresiyle asla o bilindik hava filtre sesini alamasın !
Performans yok
Ses oda yok
eeee
sonra o filtre elinde kalır yokmu bunu alan dersin.

eminmisin ben giderken millet 50m öteden geriye bakıo ne gelio die:kop:

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tezcan kusura bakma ama ilhan arkadaşa katılıyorum. evet ses veriyor ama o bilindik canavar gibi gelen ses gelmiyor 2.0 vectralarda (x20xev) çünkü eme manifoldunun yapısıı biraz değişik.birde açık filtre yazın sıcak hava çeker intake kit alacaksın soğuk hava çeksin istersen o da açık filtre kadar ses vermez. intake kit yerine kutu içi filtre çok daha mantıklı olabilr eğer intake için tamponu delmeyecekseniz.