vectra gt irmsher çift egsoz_?

gt_vectra_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:confused: arkdslar benım araba fabrıka cıkıslı ırmsher cıft egsoz war... (vectra gt 99) sizinde bildiğini gibi solda çift egsoz var. ben sagada taktırmayım dusunuorum yani ikili sağda ikili solda olsun istiyorum
yalnız bunu nasıl yaparlar yaparlarsa yakıtta bır artıs olurmu _? yada baska bı problem _? :alkis:

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hıc bı problem olmaz.yalnız egzozun katları fln acılınca elektrık arıza lambasını yakıyo:)onuda hemen cıhaza baglayıp duzeltırsın.ama tabıı acacaksan egzozu...bence guzel olur sagada bır cıft cıkıs.yanı toplam 4 cıkıs olcak:)bende guzel bır son susturucu bulursam alcam.cok yakısıyo bunlara yaa.cok tatlı oluyo...:)

gt_vectra_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki burak irmsher egsoz ne kadardır _? tahmini bi fiyat söylermisin_?

mbaran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
irmscheri bilmem ama remus markalar 500-600 YTL den başlıyor, irmscher daha pahalı bile olabilir.

gt_vectra_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
offff yaa tam set lazım degil zannedersem dıger egsozun cıkıs yerıne yakın bı yerden ekleme yaparak gösteriorlar _? cok paraymıs yaa off

kenanozdil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen o eksozdan bulabilceğine inanıyormusun :) bulursan banada haber verr bende almak istiyorum ok irmscher eksoz manifolt bulmak nerdeyse imkansız ben çok araştırdım ama sonuç sıfır benim de aracımda orjinal olarak yapılı astra cd :)

coleman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
irmsher egsoz ucu bulmak baya zor ama benzerleri var.görmüştüm aksarayda.egsozun arkaya gidişine susturucuya gelmedn önece boruyu 2 ye böldürüp ayırabilirsin egsozu tabi sagtarafada susturucu lşazım onuda uygun ebatlı bir susturucu ile hallerde bilirsin .birde sag tarafta ceki demiri var onuda hesaba kat kestircekmisin onu

gt_vectra_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
irmsher egsoz ucu bulmak baya zor ama benzerleri var.görmüştüm aksarayda.egsozun arkaya gidişine susturucuya gelmedn önece boruyu 2 ye böldürüp ayırabilirsin egsozu tabi sagtarafada susturucu lşazım onuda uygun ebatlı bir susturucu ile hallerde bilirsin .birde sag tarafta ceki demiri var onuda hesaba kat kestircekmisin onu

serhatcım dedıgın gıbı barı ona benzeyen egsoz ucu bulsam dediğin yerden boruyla uzattırıp cıkıs yaptıracam. ama heralde onada susturucu yapmak lazım... bilmıom yaa aklım karısık.
bide katalizor işi war nolcak bılmıom.. (bu arada senın vectranın kaşları war yoksa kaputumu uzattın) _?

coleman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaş var . cdx farı takmayı düşünüyorum bende onları takarsam cıkartcam boya tutmuyo meretler.

gt_vectra_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben makyajlı kasanın farını taktım cok farklı duruor...