VECTRA vs AVENSİS

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
düşünmeden vectra Honda Accord olsaydı belki düşüncelerim değişebilirdi ama 1.9 CDTİ Vectra olduktan sonra gerisi boş

alim34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2004 dede bende araba alacaktım eledim en son iki si kaldı ben comford aldım sen elegant diyorsun tek olur -- vectra ---imzada gözüken laciyi aldım cok memnundum

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla Vectra C1 kasayı beğenmeyen biri olarak. Yinede Vectra diyorum. Çünkü Toyota'yı hiç beğenmiyorum.

atacanates

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
toyota avensisi 1.5 yıldır kullanıyoruz su ağna kadar hiçbir şikayetimiz olmadı. avensisi sen gidip servise bi tanıtımını izle o zaman araba budur dersin :)

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şahsi fikrimdir hem kalite hem dizayn hem motor performans hem dayanıklılık ve muhteşem ses sistemi üstünlüğü avensiste kusura bakmasın kimse...

bciplak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki motor performansı olarak avensis 2.0 vectra 2.0 ecotekten üstünmü. hızlanma ve son sürat durumları nedir? avensis vectrayı solluyormu yani anlamadım ben?

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1,6 avensis 1,6 vectradan hızlı.2,0ları bilemicem.deneyen warsa paylaşır zati...

elze

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Senİn Bu Kararsizligini Bende 6 Ay Öncedende YaŞamiŞtim. Yakit Olarak Pek Bİr Farklari Yok Ama Opelİn Donanimi Daha ÜstÜn Toyata Bİraz Daha Serİ. Toyata GÜvenlİkte 5 Yildiz AlmiŞ . Opelİn İkİncİ Elİ Daha Hizli.... Yanİ İkİ Aracinda Farkli Noktalarda Ufak ÜstÜnlÜklerİ Var.
Ama Ben Toyata Ya Arakadan Bakinca HİÇ Isinamadim. Vectra Nin GÖrÜntÜsÜ Sankİ Daha HoŞ Geldİ. Sonunda Opelİ Sectİm

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Senİn Bu Kararsizligini Bende 6 Ay Öncedende YaŞamiŞtim. Yakit Olarak Pek Bİr Farklari Yok Ama Opelİn Donanimi Daha ÜstÜn Toyata Bİraz Daha Serİ. Toyata GÜvenlİkte 5 Yildiz AlmiŞ . Opelİn İkİncİ Elİ Daha Hizli.... Yanİ İkİ Aracinda Farkli Noktalarda Ufak ÜstÜnlÜklerİ Var.
Ama Ben Toyata Ya Arakadan Bakinca HİÇ Isinamadim. Vectra Nin GÖrÜntÜsÜ Sankİ Daha HoŞ Geldİ. Sonunda Opelİ Sectİm

opel in ikinci eli toyotadan dahamı iyi:eek: