Vectra ?

efsane

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaşlar. Bende 2000 model 1,6 16V astra cd var. Aracımı 2004-2006 arası vectra ile değiştirmeyi düşünüyorum. Sırf model yükselsin diye astram daha 63000 km de.Orjinal. Ne dersiniz değiştireyim mi?Tam olarak kararda veremiyorum. Astram çok temiz piyasası nedir? Birde astra ile vectranın yakıt tüketimi nasıldır? Hangisi daha ekonomik olur tüketim yönünden.

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok temiz diri bi araçsa bence 2.el araç bakarak riske atma.vectra alıcam diyorsan da makyajlı kasayı tercih etmeni öneririm.astrayı 16-17milyara satabilirsin gibime geliyor.vectra daha ekonomik bir araç değildir astraya göre.sonuçta 1300kg.dan ağır bir araç....

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra istiyorsan 2006 ve sonrasına bak derim. Makyajlı olduğu için daha güzel duruyor. Yakıt konusuna gelince vectra daha fazla yakar. Ama herşey yakıt değildir. Sonuçta astraya göre her yönüyle üstün bir araç alıyorsun.

astracı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence hiç değiştirmeyi düşünme.çünkü yakıt tüketimin %25 civarında artacak.Ayrıca vectra astraya göre daha hantal bir araç.astradan aldığın zevki vectradan alamayabilirsin.ama senin için model yükseltmek önemliyse o zaman hak veririm.

aksemseddin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir arkadaşımız demiş ki daha hantal bir araç.Kesinlikle değil.VEctralar çok hızlı ve atik araçlardır.Temiz bir motoru varsa gidişi bir başka güzeldir.

KAAN ARSLANLI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra C 2.0 TURBO kullanmama rağmen yeri geliyor hantal diyorum. kasa çok ağır. ben 2.0 turboyla böyle serzenişte bulunurken 1,6'sının takdirini size bırakıyorum.

motor gücünüz hatta motorlarınız aynı. vectranın tek farkı Z motor olması

benim hızla işim olmaz diyorsanız, hantallık da önemli değil derseniz araçlar konforlu, hiç düşünmeden alın

Selam arkadaşlar. Bende 2000 model 1,6 16V astra cd var. Aracımı 2004-2006 arası vectra ile değiştirmeyi düşünüyorum. Sırf model yükselsin diye astram daha 63000 km de.Orjinal. Ne dersiniz değiştireyim mi?Tam olarak kararda veremiyorum. Astram çok temiz piyasası nedir? Birde astra ile vectranın yakıt tüketimi nasıldır? Hangisi daha ekonomik olur tüketim yönünden.

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
1.6 motoru performanslı kullanmak istersen büyük motorlardan çok daha fazla yakarsın,üstüne onlar kadar performansı asla alamazsın.Eğer performans önemli değil diyorsan hiç düşünmeden al.Ancak özellikle klima açıkken uzun yolda 1.6'lar çok zor yürüyor

efsane

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra Macerasi Askida

Arkadaşlar Hepinize Teşekkür Ederim. Astrama Kiyamadiğim Için Vectra Işini şimdilik Askiya Aldim. Zaten Vectranin Yerinede Başka Bir Model çikiyormuş.