vectrada geç çalışma

uykucu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
b kasa vectram var. o kadar soguk günde sabahları hemen çalışıyor.fakat belli bi yol gitdikden sonra stop edip tekrar çalıştırınca geç çalışıyor. sebesi nedir.

birde motor ikaz lambası bi kere yanmıştı oksijen sensörünü değiştirdikden sonra.oksijen sensöründendir dedim. haftalar sonra servisi götürdüğüm de sol ön tekerle pati çektin mi dedi ben de karlı bi günde garaj önünde kaldım zorladım dedim. hatayı sildi.geçenlerde yolda bi araç yüzünden ani fren yaptım 2 saat sonra da yine başka sebeden fren yaptım.yaptıgım frenlerde araba kaymadı. ikaz lambası yandı.burda servis olmadıgından gösteremiyorum yine aynı sorunsa değişmesi gereken parça mı var. ben böyle fren yapınca yanacaksa ikaz işimiz var.tam derdimi anlatabildim mi bilmiyorum.cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geç çalısma sorunu bakılması gereken bı arıza enjeksıyon kutugunden olabılır.. bakılıp ıncelenmesı lazım.. absmı yanıyor bırde??

uykucu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abs değil de diğer ikaz lambası oksijen sensöründen dolayı önceden yanmıştı.

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
marş motoru olablir araç bazen şarj etmiyor olabilir olurda olur bakmak lazım burdan cok tahmini konuşuyoruz

crazy_pistols

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uykucu' Alıntı:
b kasa vectram var. o kadar soguk günde sabahları hemen çalışıyor.fakat belli bi yol gitdikden sonra stop edip tekrar çalıştırınca geç çalışıyor. sebesi nedir.

birde motor ikaz lambası bi kere yanmıştı oksijen sensörünü değiştirdikden sonra.oksijen sensöründendir dedim. haftalar sonra servisi götürdüğüm de sol ön tekerle pati çektin mi dedi ben de karlı bi günde garaj önünde kaldım zorladım dedim. hatayı sildi.geçenlerde yolda bi araç yüzünden ani fren yaptım 2 saat sonra da yine başka sebeden fren yaptım.yaptıgım frenlerde araba kaymadı. ikaz lambası yandı.burda servis olmadıgından gösteremiyorum yine aynı sorunsa değişmesi gereken parça mı var. ben böyle fren yapınca yanacaksa ikaz işimiz var.tam derdimi anlatabildim mi bilmiyorum.cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

erzincana getirsene bi baksınlar..çok uzak deilki hatta trabzona git bence ehline yaptırmış olursun..

uykucu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
10 gün sonra filan erzuruma gidecem ordaki servise götürüm. bakalım ne diyecekler. olmazsa trabzona götürürm. geç çalışması beni deli ediyor sanki eski arabaymış gibi :)
motor lambası da yine teker sensöründen yandı bence. geçende yanmıştı servis sol ön tekere pati mi çektirdin dedi orda ki sensör hata vermiş dedi. bu sefer ki ani frenden yandı bi günde 2 kere yaptım sonra yandı bakalım gidince ne diyecekler... cevaplarınız için teşekkürler...

starterbox

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
arkadasimin basina geldi bu olay
ani fren yapinca benzini kesen güvenlik var o parca bozulmustur almanyada 14 € ona baktir cok basit olay degismesi selamlar

gülşadcandan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oncelıkle aracın servıse gelıp bazı tekıklerın yapılması gerek
sıcak havada gec calışmasının nedenı depo havalandırma valfı veya yakıt pompası olabılır

tuncay unal
ank.opal