vectrada kalkıs kacıncı vıtes????

asimaviiii

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bızım 96 toyota corollamız vardı durdugu yerde 5,inci vıteste kaldırıyodum vectrada denedım 3 uncu vıteste kalktım ama 4 te ınkansız deneyenız var mı?? en son kacıncı vıteste kalkabılırız??

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra 1 de kalkarken zorlanıyor 4te tabi çekmez :D ayrıca tork ağırlık oranlarına hiç baktın mı sen :D

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben teknık verılerden fazla anlamam sadece sınırları test ederım kendım bulmaya calısırım:)

o zaman ben sana sıralayım şahin 5 de kalkabiliyor doğanda sonra tipoda kalkıyo, accent 5 de zorlanıyor (1,3) olanı... dediğin gibi vectra 4 de yemiyo daha sıralayım mı. yoksa baska konu testlerinimi konusalım. ;)

BU ARADA KENDİNİ FORUM SAYFAMIZA DÜZGÜN BİR ŞEKİLDE TANITIRSAN SEVİNİRİZ. VE BUNUNLADA KALMAYIP İMZALAR HAKKINDA Kİ KURALI OKUMANI TAVSİYE EDERİM. TESEKKURLER İYİ GÜNLER.

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben teknık verılerden fazla anlamam sadece sınırları test ederım kendım bulmaya calısırım:)

Fabrikalarda sınırları test edip bize sunuyorlar aracı 1. vites varken ne gerek var daha mı hızlı kalkıyor daha mı performanslı oluyor daha mı az yakıt harcıyor bır tek neden söyle bundan sonra 5. vitesde kalkacam sana söz

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
1. vitesde arıza mı var?

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne geregı var ki?