vectradan toledoya

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
başlıktanda anlaşılacağı üzere aracımı satmaya karar vermiştim...satmamdaki amaçda da yüksek modelli bir araç almaktı passat 1.8 t almayı düşünüyordum...fakat bugun bir araç gördüm toledo adam satıyomuş...2002 model ilk sahibi araç 130.000 de gümüş gri seat toledo signo plus...1.6 16 v... takas yapmayı düşünüyorum...fiyat konusu değil ama seat toledo hakkında fikir ve görüşlerinizi almak istiyorum...ikisi farklı sınıflarda bir araç ama siz olsanız vectramı yoksa toledomu derdiniz...

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ibrahim bence vectra dan vazgeçme toledo için dizel olmadıkça toledoyu tercih etme derim.. en azından dizel piyasası biraz daha canlı seat ın.. gerçi güzel araç ama sen yinede passat a yönel hayalini erteleme..

Kadahorlu61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçtiğimiz cuma günü 2. toledomu aldım. metalik gümüş gri 2003 signo plus (sunrooflu). öncekide aynısının siyahıydı ve oda çok temizdi. bora motoruyla hemen hemen aynı. güzel arabadırlar. otomatik digital klima, hız sabitleyici, sunroof, yağmur sensörü gibi birçok özelliğe sahip. yol tutuşu ve konforu gayet güzel. iç hacmi biraz dardır ancak bagajı bir o kadar geniştir. direksiyonları biraz serttir ki en sevmediğim özelliği bu. tabi benim lastikler 215/45/17 olduğu için de biraz sertleştiriyor. başka merak ettiğin bişe varsa sorabilirsin.

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçtiğimiz cuma günü 2. toledomu aldım. metalik gümüş gri 2003 signo plus (sunrooflu). öncekide aynısının siyahıydı ve oda çok temizdi. bora motoruyla hemen hemen aynı. güzel arabadırlar. otomatik digital klima, hız sabitleyici, sunroof, yağmur sensörü gibi birçok özelliğe sahip. yol tutuşu ve konforu gayet güzel. iç hacmi biraz dardır ancak bagajı bir o kadar geniştir. direksiyonları biraz serttir ki en sevmediğim özelliği bu. tabi benim lastikler 215/45/17 olduğu için de biraz sertleştiriyor. başka merak ettiğin bişe varsa sorabilirsin.

benim sorduğumda sunroof yok ...kaça aldınız siz???

Efeastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence daha yüksek modelli bişey bulabilirsiniz. Toledo pek piyasası olmayan bir araç. passat daha doğru olacaktır tabi fiyatıda ona göre, ilk düşüncenizi değiştirmeyin derim.

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hiç gerek yok bence oyle seylere arabanız saglamsa biraz daha dişinizi sıkmanızı oneririm... inş hayırlısı neyse o olur sizin için

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sunroof olmayanlar signo oluyo diye biliyorum. öncekini 20,5 bunu 22 ye aldım. size ne kadar dedi fiyatı.

herşey varmış ama sunroof yok sadece...signolardada hız sabitleyici yok...bilmiyorum artık...peşin parayla alırsam da takas yaparsamda 22 diyor ben 21 verdim...

Son düzenleme:

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Seat grubunda Leon'ları tavsiye ederim. Hem görünümü, hem iç hacmi hem de yol tutuşu çok güzel. 16 Valf olanı 2002 ve sonrası, signo modeli çok iyidir.

Kadahorlu61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herşey varmış ama sunroof yok sadece...signolardada hız sabitleyici yok...bilmiyorum artık...peşin parayla alırsam da takas yaparsamda 22 diyor ben 21 verdim...
hız sabitleyici yoksa nasıl signodur o. 21-22 bu arabaların piyasası. kaporta durumuna da bağlı tabi.