vectram yağ mı yakıyor

romeus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçen giderken arabadan acaip bi yağ kokusu gelmeye başladı.bi arkadaş araban yağ yakıyo dedi.bende servise giitim araba duman atmıo e yağıda eksilmio nedir bu bi yardım edin

dejaay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
romeus' Alıntı:
geçen giderken arabadan acaip bi yağ kokusu gelmeye başladı.bi arkadaş araban yağ yakıyo dedi.bende servise giitim araba duman atmıo e yağıda eksilmio nedir bu bi yardım edin

Kardeş tam anlamıyla sorununu açıklar mısın ? "arabamdan yağ kokusu geliyor demişin" Belki arabana yağ dökmüşündür.

Yani nası oldu. Hareket halindemiydin?, arabada ne gibi değişiklikler oldu., Yağ değişimi falan mı yaptın. ?

Daha açıklayıcı olursan yardım edebiliriz !

romeus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra

yok kardes bi haftadır war.arabayla biraz gidiyorum sonra inanılmaz bi yağ kokusu nerden gelio annamadım servise gittim yağ yakmıo dediler.belki yağı bozuktur dedim bugün deiştim bakalım ne olacak daha 150 binde araba piston sekman mı deişirmiş anlamadım senin bi fikrin warsa söle

dejaay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
romeus' Alıntı:
yok kardes bi haftadır war.arabayla biraz gidiyorum sonra inanılmaz bi yağ kokusu nerden gelio annamadım servise gittim yağ yakmıo dediler.belki yağı bozuktur dedim bugün deiştim bakalım ne olacak daha 150 binde araba piston sekman mı deişirmiş anlamadım senin bi fikrin warsa söle

yağ eksilmiyosa demek ki bi yerde de kaçak yok demektir. eksozdan beyaz duman da çıkmıyorsa yağ yakmıyor demektir. Şimdi bu tür kokular genelde araba hararet yapınca ya da çok ısınınca gelir. Arabaya hiç hararet yaptırdın mı ya da arabanın harareti nerelerde geziyor. Olmazsa bi de motoru yıkatıver kardeş. Ama hararet çok önemli. Bu koku araba çaılmazdan önce de varmı. Yoksa biraz gittikten sonrada o koku yayılmaya başlıyor mu? işte o zaman hararete bi bakıver !

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
slm aracın altında yağ kaçağı varsa bu egszot üstüne akıyor olabilir buda yağ kokusu yapabiliyor en güzeli lifte alıp bakılması gerekiyorr.

alpervectra-B

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dejaay' Alıntı:
yağ eksilmiyosa demek ki bi yerde de kaçak yok demektir. eksozdan beyaz duman da çıkmıyorsa yağ yakmıyor demektir. Şimdi bu tür kokular genelde araba hararet yapınca ya da çok ısınınca gelir. Arabaya hiç hararet yaptırdın mı ya da arabanın harareti nerelerde geziyor. Olmazsa bi de motoru yıkatıver kardeş. Ama hararet çok önemli. Bu koku araba çaılmazdan önce de varmı. Yoksa biraz gittikten sonrada o koku yayılmaya başlıyor mu? işte o zaman hararete bi bakıver !

benimkinden çıkıo beyaz duman napçaz şimdi yağmı yakıo yani:)

dejaay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alpervectra-B' Alıntı:
benimkinden çıkıo beyaz duman napçaz şimdi yağmı yakıo yani:)

ewet bildin....!:alkis:

KA®ANLIK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar her beyaz duman atan araba yağ yakmaz,
ki zaten yağ yakan araba mavi duman atar...

Çok şiddetli beyaz duman atan araba CONTA YAKMIŞTIR...

Kaldı ki çok soğuk havalarda kendiliğinden beyaz duman çıkar...
Yanlış yönlendirme yapmayalım.

romeus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya kardes hararetide normal galiba tansu kardesin dediği gibi kaçak wardır.en iyisi lifte alıp bi baksınlar.yorumlar için tesekürler

romeus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biraz gittikten sonra yağ kokusu gelmeye baslıo.daha 150 binde yağ heralde piston falan asınmamıstır yani....