vectranın motorundan gelen ses!

BLADE44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostum 2. vites dururken neden 1. viteste devri sona kadar getiriyorsun yoksa birinci vitesten başka vites bilmiyormusun

captain81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
devri sonuna kadar getirmene gerek kalmıyorsa sen heralda ya şahin yada uno falanla kapışıyosun kalkarkende zaman kaybetmemek için direk 3.vitesle kalkıyosun,neyse boşver kardeşim yardımından dolayı teşekkürler...
valla aracımın 150 beygir motoru var kırmızıda kapışırken 2. vitesi 3. vitesi de kullanıyorum ama devri sonuna kadar bindirmek gerekmiyo

bciplak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu konuyu kapatmak gerek artık. çünkü ortada bir sorun olsada kullanıcıdan kaynaklanıyor gibi. bu yüzden birbirinizi kırmayın derim. saygılar.

BLADE44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam abicim dediğini anladımda 1. viteste sona getirmene ne gerek var yani 2. 3. viteste getirsen tamam derim ama 1 sadece kalkışşş.. ama aracın kapasitesi yetmiyorsa ona bişey diyemem

captain81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabaya lafım yok ama bir arıza lambası yandımı 300 ytl civarı gözden çıkaracaksın ama temiz bitane bulurda araca güzelde bakarsan masraf falan çıkarmaz helede birde tüp atarsan süper olur,bu yılda 97 modellerin vergiside düştü 421 ytl oldu senelik,bunlara dikkate al,parçaları pahalı masrafsız araba olmaz,al bitane gez dur keyfini çıkar...
slm arkadaslar ben konu yazdım ama sagolsun savas abiden baska kımse cvp vermedı 97 vectraa almayı dusunuyorum bana yardımcı olurmusunuz arabanın yedek parca fıyatları nasıl mesala yılda ne kadarlık bır sanayı gıderım olur eger ayrıntılı bılgı werirsenız sewinirim
. Allah'a emanet

sumi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım opelde, benzinde pislik varsa eğer,gaza sonuna yüklendiğin zaman bile arıza ışığı yanıyor. akü kutup başını sök tak o söner:)

sumi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayrıca bende de mesela, 2. viteste giderken gazı sonun kadar kökleyip, üçüncü vitese hızlı geçip ayağımı debriyajdan hızlı çektiğim zaman cırkk diye bir ses geliyor..sizce bu nedendir?