versiyon güncelleme???..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

daskinoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar versiyon güncelleme olayını ilk olarak geçen hafta öğrendim..babam arabası için servisteki elemanların versiyon güncellemeyi önerdiklerini ve sonucunda yaptıklarını söyledi babam..bu olay arabanın beyniyle alakalı mı?..arabası volvo s40 1.6d,ilk başta kızdım hatta arabanın beyniyle oynattırmasaydın diye:).. "nuribasta" arkadaşımız da astra h aracına yeni yazılım attırmış..bu arabadaki tam olarak neyin yazılımının yeni versiyonu oluyor??(arabanın beyni mi/yol bilgisisayarının mı/tüm elektronik donanımın mı)lütfen bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar konuyu okuyup geçmeyelim...bildiklerinizi paylaşırsanız çok sevinirim..

bozcurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daskinoglu' Alıntı:
arkadaşlar versiyon güncelleme olayını ilk olarak geçen hafta öğrendim..babam arabası için servisteki elemanların versiyon güncellemeyi önerdiklerini ve sonucunda yaptıklarını söyledi babam..bu olay arabanın beyniyle alakalı mı?..arabası volvo s40 1.6d,ilk başta kızdım hatta arabanın beyniyle oynattırmasaydın diye:).. "nuribasta" arkadaşımız da astra h aracına yeni yazılım attırmış..bu arabadaki tam olarak neyin yazılımının yeni versiyonu oluyor??(arabanın beyni mi/yol bilgisisayarının mı/tüm elektronik donanımın mı)lütfen bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar konuyu okuyup geçmeyelim...bildiklerinizi paylaşırsanız çok sevinirim..

ewt katılyıorum bu konuyu bende sormayı düşünüyordum versiyon guncelleyince yeni eklentilerde oluyormu ve servis ucret karşılığımı yapıyor bu işi

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen 2 senedir 5-6 kez gittim servise güncellyip durdular. Bu güncellemelerin sonunda easytronic problemlerim vardı ufak tefek onlardan kurtuldum. Bir daha hiç problem çıkarmadı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...