vites 1 e zor geçiyo

sumi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım ben daha 1 ay önce değiştim b kasanın baskı-balata ve bilyasını.toplam 550 ytl verdim. ama gerek yok deselerde bilyayıda muhakkak değiştir..ben istanbulda değiştirdim.

sumi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haa bu arada,opel aldım ama pimanmıyım değilmiyim bilmiyorum.. bende bundan önce 2004 model lada vega vardı,ne vites ne şanzıman problemi vardı.. son gördüğüm hız 210 du.. bunda ise 190 anca..ladanın tek eksiği konforu..ayrıca kalkışta her şekilde vectrayla kapışabilir. yani biri kafa tutarsa size lada diyip dalga geçmeyin valla.benden söylemesi

halcon_negro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.iremsilver.com
arkadaşlar yanlış anlamayın ama hemen hemen her arabada 2. vitesden 1.vitese hız bayaga bi düştükten sonra gecer.araba 10-15 km giderken de geçer ama zorlayarak.ama vites ve kutusuyla ilgili özel bi sorun varsa o ayrı tabi.

dejaay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu bir sorun değildir ki ! Hangi marka,i hangi model olursa olsun arablar 1. vitese zor geçer. Bu böyle biliiiineeeeeee !

mahmut87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar size bir akil vereyim biraz hizli oldugunuz zaman ve 1e gecirmek istediginiz zaman az gaz verin bakin nasil geciyor 1e:D:D araba icin pek saglikli degil ama illa da ben 1inci vitese gecirmem lazim diyorsaniz bu tek cözüm:)

yıldırım4

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
debraj baskı balata fılan olabılır benım aracımdada war doldurunca 1 ci vitesden 2 ye geçmiyor dog clutc şanzıman öneririm:)

sumi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 1 ay önce değiştim..baskı balata ve bilyayı herşey dahil 550 ytl. ama muhakkak bilyayıda değiştir. değiştirmezsen daha sonra o da sorun çıkarırsa bu sefer baskı-balatayı da götürüyor...

cct37

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aynı problem, klasik bir opel problemi. bende 99 astra 1,6 hb var ve 1. vitese zor geçiyor, kayınbiladerde 2000 astra 1,4 var ama onda böyle bir problem yok. servise sordum motoru korumak için dedi. (o zaman kayınbiladerinki motoru korumuyor :confused:)
yapacak bişey yok herhalde...

GURBAA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:D Aynı sorun bende olmazsa olur muuu?Valla ben bu konudan dolayı kendimi 1. vites özürlüsü ilan etmiştim.Ama tek ben değilmişim sorunu olan.Araba tam olarak durmazsa mümkün değil geçmiyo yaa 1. vitese.Bu sorun arabamı ilk aldığımda yoktu.Siz soğuk havalardan bahsedince farkkettim.havalar soğuduğundan beridir böyle gidiyorum.Stop marş stop marş :) Işıklarda durunca iki elle atıyorum 1 e oluyor.Şimdi ben bu arabaya ne diyeyim bilmiyorum.Bu yüzden okula otobüsle gidiyorum soğuklarda.Arkamda çalan korna sesleri gece rüyalarıma girmeye başladı çünkü.Kaprisi de bir tek bana.Babam kaymak gibi kullanıyo valla. :(

sismik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar nnt bor power ın yada motor silk in bor lu şanzıman yağ katkıları var belki bu sorunumuzu çözebilir sitedeki kullanıcı görüşleri özellikle sabah zor geçen vites sorununu çözdüğü şeklinde. deneyen arkadaşımız varmı bence bu ürün çözüm olabilir.