vites sorunu

TearsOfTheSuN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
trafik cok yogundu en az 70.80 kere dur kalk yaptım eve donuyordum ondekı araca yol verdım vites atıp kalcagım sırada gaza basıyorum arac haraket etmiyor vitesdeyken vites yumusadı vites geciyor fakat arac haraket etmiyor vitese takıp gaza bastıgımda ise on tarafdan ses gelıyordu ama bı kac denemede o sesi duydum her zaman degil sıkır sıkır diye bi ses sizce sorun nedir:(

Son düzenleme:

TearsOfTheSuN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
of of bitmedi bu opelin derdi arabadan sogudum bide insallah daga bişi cıkmaz

P

partner352

Bilgi Girilmemiş
Valla ne yalan söyleyeyim korkmuyor değilim ilk arıza bende egr den oldu. Onu iptal ederek kurtardık.:D
Ödüm kopuyor yeni bişi çıkacak diye. Galiba yazın mereti satarım böyle yaşamaktansa:D
Bu arada geçmiş olsun size de...

TearsOfTheSuN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya dostum gecen gun benzin pompası degiştirdim hadi o sonra egr valfı cıktı egr takarken monifoldu kırmıslar hadı kaynakcı cıkmacı dolas o bitti cukura gırdım rot ayarı gıttı onu yaptık kar yagdıgı gun antifiriz olmasına ragmen ici pislik dolmuş ratyatör patladı kendim degiştirdim herşey bitti derken bide bu vites 1 ay ıcınde bunlar oldu işi gucu bıraktık tamircilerle kanka olduk ya varya biri bi yere gotur demesin diye gozune bakıyorum bakalım su debriyaj mı ne cıkck cektırcem tamirciye bi kac gune kadar da bu insa buyuk bi sorun cıkarmaz bi debriyajla sınırlı kalır

P

partner352

Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun dostum, aksiliklerde üst üste gelince insanı bezdiriyor bilirim.
Daraltıp bunaltmasın Allah inşaallah seni.

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
trafik cok yogundu en az 70.80 kere dur kalk yaptım eve donuyordum ondekı araca yol verdım vites atıp kalcagım sırada gaza basıyorum arac haraket etmiyor vitesdeyken vites yumusadı vites geciyor fakat arac haraket etmiyor vitese takıp gaza bastıgımda ise on tarafdan ses gelıyordu ama bı kac denemede o sesi duydum her zaman degil sıkır sıkır diye bi ses sizce sorun nedir:(

fazla dur kalk yapmaktan olmuştur. arabanı bir iki gün kullanma düzelir.