vites topuzu nasıl sökülür?

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Dimyat a pirince giderken eldeki bulgurdan olmak da var ... :(

otto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
torsion' Alıntı:
bence sökme bana kulak as:) :) :) :good:
torsion,
arabanın içinde bi o eksik kaldı. deneyeceğim ama parçalamaya niyetim yok sağlam sökmeye çalışacam sökemezsem kalır öyle. parçalayıp çıkarınca elimdekinin uymamam ihtimalide var biliyosun bizizm vitesler çekmeli.
yazdım tavsiyeni sağol.

otto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vitesi söktüm arkadaşlar :)
uğraşırken uğraşırken topuz çatladı. enşeksiyon sünderden yapmışlar hani şu göğüste kullanılan süngersi dolgular varya pilastiğin kafasına yekpare olarak dökmüşler. bende çıkarayım diye uğraşırken yarıldı. araba 99 model olunca tabi yılların verdiği yorgunlukla fazla dayanmadı gariban topuzum:) üst kısmı parçalandı bende aldığım vites topuzunu biraz genişleterek oraya uydurdum şimdi güzel memnunum. parçalanmadan çıkaramadım.

bugatti78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar hala bu konu vites topuzunu kırarakmı çözülüyor haftasonu bende çok uğraştım (ASTRA G) topuz çatladı ve bende sinirlendim bıraktım.Bunun kırmaktan başka bşr yöntemi yokmudur?

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar vites topuzu sıkı geçme gibi bişiy kırmadan çıkarmak çok zor anca çook zarar vericeksin o zaman çıkar... yani haşat olması gerek çıkarken yoksa çıkmak diye biliyorum:Dkolay gelsin...

maximm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
wala arkadaşlar nasıl çıkıcağını bilmiyorum ama yolda giderken elimde kaldı benimki:D:D:D

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
wala arkadaşlar nasıl çıkıcağını bilmiyorum ama yolda giderken elimde kaldı benimki:D:D:D

ahahaha:D o nasıl bir topuz muş ki elde kalıyor.. opel e mektup yaz hacı sen al sana opeliniz diye.. iyi ki bana olmadı yoksa feci sogurdum .. zaten içimde alfa ateşi büyüyor bilmem ne yapacağım.

maximm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ahahaha:D o nasıl bir topuz muş ki elde kalıyor.. opel e mektup yaz hacı sen al sana opeliniz diye.. iyi ki bana olmadı yoksa feci sogurdum .. zaten içimde alfa ateşi büyüyor bilmem ne yapacağım.

ya soğuma falan olmuyodaa vectra şöle iyidir böle iyidir die överken, topuzun elinde kalması sonucu apışıp kalıyosun :eek: yanındakilerdede bi gülme.insan kötü oluyo:eek:

:mad: