VOLANT İÇİN YEDEK PARÇA FİYATI ve TAVSİYE

sandokan_006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracım 2006 Model Opel Combo 1.3 CDTI Ankara'da Volant için
hangi marka ve hangi yedek parçacıyı tavsiye edersiniz. Ayrıca fiyat konusunda da yardımcı olabilirseniz sevinirim. Orjinal markası hangisi?

Son düzenleme:

sandokan_006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracım 2006 Model Opel Combo 1.3 CDTI Ankara'da Volant için
hangi marka ve hangi yedek parçacıyı tavsiye edersiniz. Ayrıca fiyat konusunda da yardımcı olabilirseniz sevinirim. Orjinal markası hangisi?

Yardımcı olacak kimse yok mu? Lütfen arkadaşlar acil bir durum. Volant artık son günlerini sayıyor artık. Yolda kalma mı istemezsiniz herhalde.

farukaydogdu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam,
orjinali GM'dir.Yetkili servis fiyatı 1388 TL.İsterseniz 950 TL ye bulabilirim.Saygılarımla.

sandokan_006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam,
orjinali GM'dir.Yetkili servis fiyatı 1388 TL.İsterseniz 950 TL ye bulabilirim.Saygılarımla.

Arkadaşım ilgin için teşekkür ederim. Yetkili servisin verdiği normal fiyat yani 1388 TL. ama %25 iskonto yapıyorlar 1041 TL. ye geliyor. Gene de 950 TL. iyi bir fiyat. Bir arkadaşım LUK marka önerdi ve fiyat içinde 550-600 TL. arasında dedi. Servislerde kullanılanla aynı olduğunu söyledi. Bilemiyorum karasızım. Bir ay önce baskı balata değişti yetkili serviste değiştirtim. Baskı balata + ön ve arka fren balataları 1365 TL. ödedim. Volant için de değişmesini söylediler ama fiyat ikiye katlanır diye değiştirmemiştim. Şimdi ise bazen marşa bastığımda bırakıyor. Vites boşta çalıştığında ise bir acayip çalışıyor, debriyaja bastığımda vites değiştirirken çıt diye sesler geliyor. Aracın garantisi bitti o yüzden de yetkili servis düşünmüyorum. Özel servislerin neredyse iki katını ödüyoruz. Onun için Ankara'da güzel bir özel servis bulmam gerekiyor. Her şeyiyle güvenebileceğim yaptığı işin arkasında duran aldığı parayı hak eden işin ehli bir yer. Umarım bulabilirim.

farukaydogdu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tekrar merhaba,
Valla İstanbul'da olsanız yardımcı olurdum ama Ankara'da malesef.Birde orjinal ve luk'un dışında volantınızı tamir ettirme şansınızda var biliyorsunuz değilmi.

sandokan_006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tekrar merhaba,
Valla İstanbul'da olsanız yardımcı olurdum ama Ankara'da malesef.Birde orjinal ve luk'un dışında volantınızı tamir ettirme şansınızda var biliyorsunuz değilmi.

Evet ama tamir konusuna kimse sıcak bakmıyor. Kaynakla dolgu falan yapıldığını duymuştum. Forum konularından takip ettiğim kadarıyla son zamanlarda sabit volant fikri gelişti ama onuda yaptıran henüz yok sanırım. Luk marka için ne dersiniz fikrinizi alabilirmiyim? Orijinalle arasında bir fark var mı? Tavsiye edermisiniz?

canata7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sandokan daha bugün sordum 1200 tl ye baskı balata seti volant , volant bilyası hepsi dahil 1200 tl fiyat aldım opel serçal dan orjinal gm...