Volkswagen Passat 2.8 4Motion mi yoksa Volvo S40 2.0 T4 mü?

• Konuyu başlatan kokorecci576
  • Başlangıç tarihi

onur_arslan_59

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
bencede volvo

astra_njoy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
volvo bencede

idleboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vergı sorunu yoksa passat ama cok ıyı bı gozden gecır arabayı derım surusu cok zevklı kullandıgında anlıcaksın sw kullanmıstım ben w8 bu da onun kadar zevk verır cok mukemmel bı araba bence en buyuk eksısı otomatık olması yalnız volvoya hem otomatık hem duz vıtes yazmıssın dıkkatımı cektı

burakttt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4 motıon ihtiyaç anında 4 tekerleğide devreye sokan bir sistem yanlış hatırlamıyorsam.Yani devamlı 4 çeker değil.Buna rağmen Passat bana göre konfor açısından da biraz ağır basıyor.

tjet

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bence volvo arkadaşlarında dediği gibi vergi yakıt parça gibi konuları göz önüne aldığında volvo ağır basıyor... HAYIRLISI NE İSE O OLSUN.:good: :good: :good:

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İki arabanın yıllık vergisi arasında 1.000 YTL fark var, bu bakımdan Volvo avantajlı görünüyor.Ancak Volvo'nun servis masrafı çok daha fazla bildiğim kadarı ile, bir de araç 8 yaşında olduğu için bir süre kullandıktan sonra turbo arızası da çıkarabilir...

sismik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben passat derim hiç bi şekilde parça sorunu çekmezsin. olmayan parça bile parçacılar tarafından 2 günde almanyadan gelir. bide passatın özel servisleri daha çok ve yaygındır. Volvoların servis ücretleri wv a göre daha pahalıdır.
Yanlız ikisindede turboya bir baktır derim değişmesi gerkiyorsa iyi paradır ve genelde bu tür araçlar turbo değişim zamanı geldiği zaman satışa çıkartılırlar. :)

corsaDistorsiyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel kardeşim,ben iki aracın da benzer özellikte olanlarını kullanmış biri olarak,açıkçası kararsız kalıyorum.Volvo benim gözümde her zaman bir savcı-hakim arabası gibidir.Camındaki teraziyi gördüğüm içindir belki sürekli.Çevremde volvo kullananlar var ve tamamı da hukukçu.Ama volvo passat'a göre göre biraz daha piyasası küçük olan bir araç senin de bildiğin gibi.Görmek lazım aslında.Hangisi daha diri,daha güzel görünüyor bilemiyorum.Karar vermek zor.Hayırlısı neyse o olsun,en güzel yaklaşım bu sanırım...