Volkswagen Transporter City Van

e.sarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ailemin ihtiyacı nedeni ile kendi aracımı satıp volkswagen transporter alma kararı verdik.Garip ama evde 3 kişiyiz vectramız yetmiyor :( Bende sizlerden ufak bir yardım talebinde bulunucam.Şimdi Transporter 86 hp mi yoksa 105 hp mi ??? fiyat olarak araştırıyorum şimdiki piyasa itibari ile bir kaç ay öncesindeki fiyatlar baya bir aşaya düşmüş...Yanlız 86 hp lik tranporter ların fitatları hem modellerine hemde kilometrelerine oldukça karlı.merak ettiğim bir konuda 86 hp lik motora chip uygulaması yapsak kaç beygir elde ederiz ??? zamanın da bir caddy ye yaptırıcaktık ve oranlar gerçekten ciddi boyuttaydı.iyi bir hp artışı sağlıyordu merak ettiğim asıl konu bu !!!!!! fazla para verip 105 lik alacağıma 86 hp lik alırım chip uygulaması ile aynı yüksek hp leri yakalayıp maddi yönden azda olsa kar ederim diye düşünüyorum...bilgisi terübesi olanlar yada transporter sahibi olanlar varsa yardımlarını bekliyorum :rolleyes: herkese şimdiden teşekkürler...anket yoruma açıktır :D fikirleriniz gerçekten çok önemli:)

e.sarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok güzel anketleri ekleyemedim :mad::mad::mad::mad:modlar yardımcı olurlarsa sevinirim!!!!!!

Transporter 86 hp

Transporter 105 hp

Transporter 86 hp + chip

anket şıkları yukardakilerde :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

erkan34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aykalım hiç düşünmeden 130 bg 2500 motor derim benim pederde var tek kelimeyle mükemmel performans 86 bg biraz sıkıntılı 105 beygirden fazla bir farkı yok hem onlarda triger kayışı var ama kesinlikle ve kesinlikle 130bg derim gerisi sana kalmış :)

HAKANCEVİK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
130 hp al...

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesınlıkle 130 hp.
birde transporterlarla ilgili benımde bır sorum var bunların termalden oncekı kasalarının 1.9 motorlarının kısın problemlı oldugunu duymustum fıncanlarmı kurum yapıyormus ne.ne kadar dogru bılemıyecem varmı boyle bır olay merak ettım.

erkan34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesınlıkle 130 hp.
birde transporterlarla ilgili benımde bır sorum var bunların termalden oncekı kasalarının 1.9 motorlarının kısın problemlı oldugunu duymustum fıncanlarmı kurum yapıyormus ne.ne kadar dogru bılemıyecem varmı boyle bır olay merak ettım.
evet bende duymuştum

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aykalım hiç düşünmeden 130 bg 2500 motor derim benim pederde var tek kelimeyle mükemmel performans 86 bg biraz sıkıntılı 105 beygirden fazla bir farkı yok hem onlarda triger kayışı var ama kesinlikle ve kesinlikle 130bg derim gerisi sana kalmış :)

aykal degıl ooo

peki neden transporter vıto yada trafıcc ler degıl

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
130 bg gönül ister tabiki ama onlarında fiyatları biraz fazla. yakın akrabalarımda city van var. biri 86 biri 105. şehir içi kullanımda ikisinin pek farkı yok. uzun yolda son hız için 105 bg biraz daha hızlı. ayrıca bence 86 bg alıp çip uygulatcağına al 105 bg.kafanda soru işareti kalmadan uzun ömürlü, problemsiz kullan.(ben çiplerin araçların motor ömürlerini kısalttığı ve sağlıklı olmadığı düşüncesindeyim).130 bg hiç kullanmadım. ve bana göre bu kategoride ne vito, ne de başka bir marka. en güzeli transporter. gerçketen wv bu araçlarda işin hakkını veriyor. bu gün böyle bir araç alacak olsam kesinlikle hiç düşünmeden transporter olurdu

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
bencede 130 hp...