Vurun kahpeye!

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dinci iktidarındaki turizm ülkesinin "kültür başkenti"ni gördünüz değil mi?

Bu ülkeyi bölmeye çalışanlar bu başlığı atanlar aslında..%47'yi dinci olarak görenler %53'ü ne olarak görüyorlar acaba..O 2 kişiden biri değilim diyerek ülkeyi farklı kutuplara iten medya bölücüleri amaçlarına yavaş yavaş ulaşıyorlar..Bu tip adamların kalemini elinden almak lazım aslında..Millet bunları okuyup gaza geliyor...

bzgin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
artık millette ahiret korkusu da kalmamış..

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu ülkeyi bölmeye çalışanlar bu başlığı atanlar aslında..%47'yi dinci olarak görenler %53'ü ne olarak görüyorlar acaba..O 2 kişiden biri değilim diyerek ülkeyi farklı kutuplara iten medya bölücüleri amaçlarına yavaş yavaş ulaşıyorlar..Bu tip adamların kalemini elinden almak lazım aslında..Millet bunları okuyup gaza geliyor...

aslında "dinci iktidar" deyince onlara oy veren %47 ye dinci dendiğini anlamak yanlış. hakikaten dinci olan, din satan, insanların dini duygularını, vicdanını, inançlarını, en ince noktasından yakalayıp, "bizde sizdeniz, aynı saftayız" imajıyla oy toplayan, rant ve çıkar sağlayan bir iktidar oldugunu düşünebiliriz. ancak bu iktidarın her ne kadar secimle geldiğini söylesek de, aslında bu %47'nin buyuk bi kesimi, bu buyuk yalana inanan, aldatmaya kanan çogunluktur. iş "dincilik" değil de "dindarlık" adı altında incelenirse zaten bu milletin tamamına yakın bi kısmını görürdük. ama işte laiklik ilkesinin ihlali boyle yanlış yollara sürüklüyor bu milleti.

taksimdeki taciz olayı, dinimize aykırılığından öte, insanlığa yakışmayacak bi ayıptır. ama iktidarın bu kdr din propogandası yaptıgı, insanları bu telden yakaladıgı bi ortamda bu çirkin olay bi tezat oluşturuyo. dolayısyıla da bu konuya boyle bi başlık atmamak da zor olsa gerek.

ama gaz konusu doğru. her yerden bi rüzgar esiyor. herkes bi rüzgara kapılıp hoyratca esiyor. ben de ders çalışmam gerekirken burda yorum yazmadan edemiyorum mesela..:)

elze

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Boşuna tartışıyorsunuz.
Seneye durum daha vahim
nasıl olsa yakalansanda 57 tl yakayı sıyırıyorsun

Son düzenleme:

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
GÜNDEMDEKİLER1.jpg

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar sımdı elestırılerde yerden goge kadar haklısınız ama konunun bır de otekı yuzu var bunun dınle falan alakası yok yanı ortunmeyle bız turkler tabularımız geregı kadın ve erkek ılıskılerıne farklı bakıyoruz sorun bundan kaynaklanıyor yanı malumunuz erkek yaparsa capkın kadın yaparsa .... oluyor ulkemızde ıste sorun buradan kaynaklanıyor emınım kendını ıyı yetıstırmıs olan ve en azından kız kardesı olan bır adam bu tarz tacızlere ve bu tarz serefsızlıklere kalkısmaz ama maalesef dıkkat edın cevrenızde de cok ıyı cok yakın arkadaslarınız vardır buna benzer 5-6 kız arkadası vardır kafasına gore takılır ama kız kardesı cıddı ve sevıyelı bır ılıskı yasasa ve edeplı bır tutum sergılese dahı aslan kesılır baskı yapmaya kalkar ıste sorun burada bu zıhnıyet
bu bekaret delılıgı ve hastalıgı orta yolu bulmadan bu ıslerın sonu gelmez sozun ozu ben kızkardeslerıme yapılmasını ıstemedıgım hıcbır hareket ve davranıs ve dusunce tarzını baska hıcbır bayana uygulamıyorum her ne sekılde olursa olsun
ve her nerede olursa olsun.... capkınım dıye gecınen kardesler bır dusunsun bakalım once capkınlık yaptıkları kızlar da ana kuzusu .....sozum meclısten dısarı tabıı hepımız sevıyelı adamlarız degıl mı

VectraB elegance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yukarıdaki haberi ve yorumları teker teker okudum, hepsine tamamı ile katılıyorum.

bu ibare bana yanlış geldi yalnız! Bu olayın iktidardaki partiyle, dinle ne alakası var onu anlamadım! Ne yani iktidarda başka bir parti olsa, bu şerefsizler aynı hayvanlıkları yapmıyacaklarmıydı? Niye özellikle "dinci iktidarındaki" nitelemesi kullanılıyor anlamadım. İkisi çok farklı konular, işe siyaset karıştırmamak lazım!!!
+1 iktidarla o,sapıkların alakası yok,ayrıca kanunlar da bu iktidarın çıkardığı kanunlar değil,dışardan alıp yıllardır uyguladığımız kanunlar.
basın ve medyada ki telovole kültürü,yaz gelince sahillerde kim neresini açtı diye bekleyen medya ordusu olunca halk da o yönde gelişiyor maalesef....

iceboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunları yapanlar hiçmi düşünmüyor acaba analarına bacılarınada böle şeyler yapılabileceğini etme bulma dünyası yada bu kişilerin anaları bacıları yokmu nasıl insanlar var ya ayıp

içimden neler geliyo söylemek için ama atılırım..özkal arkadaşımız içimden geçenleri çok kibar bi şekilde anlatmış..

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar sımdı elestırılerde yerden goge kadar haklısınız ama konunun bır de otekı yuzu var bunun dınle falan alakası yok yanı ortunmeyle bız turkler tabularımız geregı kadın ve erkek ılıskılerıne farklı bakıyoruz sorun bundan kaynaklanıyor yanı malumunuz erkek yaparsa capkın kadın yaparsa .... oluyor ulkemızde ıste sorun buradan kaynaklanıyor emınım kendını ıyı yetıstırmıs olan ve en azından kız kardesı olan bır adam bu tarz tacızlere ve bu tarz serefsızlıklere kalkısmaz ama maalesef dıkkat edın cevrenızde de cok ıyı cok yakın arkadaslarınız vardır buna benzer 5-6 kız arkadası vardır kafasına gore takılır ama kız kardesı cıddı ve sevıyelı bır ılıskı yasasa ve edeplı bır tutum sergılese dahı aslan kesılır baskı yapmaya kalkar ıste sorun burada bu zıhnıyet
bu bekaret delılıgı ve hastalıgı orta yolu bulmadan bu ıslerın sonu gelmez sozun ozu ben kızkardeslerıme yapılmasını ıstemedıgım hıcbır hareket ve davranıs ve dusunce tarzını baska hıcbır bayana uygulamıyorum her ne sekılde olursa olsun
ve her nerede olursa olsun.... capkınım dıye gecınen kardesler bır dusunsun bakalım once capkınlık yaptıkları kızlar da ana kuzusu .....sozum meclısten dısarı tabıı hepımız sevıyelı adamlarız degıl mı

:good: :good: :good:

:alkis: :alkis: :alkis:

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dinci iktidarındaki turizm ülkesinin

:( :( yanlış bir kavram olmamışmı. yani şöyleki sen desteklemiyorsun diye türkiyenin başında bulunan şahısları küçümser gibi oraya yazman beni gerçekten üzdü. iyisiyle kötüsüyle "ŞUAN ONLAR TÜRKİYE'NİN BAŞINDALAR" ve onlarında destekçileri var. amacım burda siyasi bir kargaşa değil sadece yazdığından dolayı üzüntümü belirtmektir. kusura bakma