würth ile klima temizliği

aydıner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracımın(corsa 2004) klimasından çok pis kokular geliyor.Anlaşılan küf,bakteri,mantar tarzı şeyler olmuş würth'ün sitesine girdim ve kullanma talimatında yoğuşma suyu çıkışına 30 saniye boyunca sıkın yazıyor.Bu yoğuşma suyu çıkışı anladığım kadarıyla klimadaki nemin dışarı atıldığı boru.Acaba arabanın altına girsek bu boru görünür mü ki?
http://www.wurth.com.tr/images/katalog/pdf/14_0920.pdf

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Benimde böyle bir şey yapmam lazım her defasnda balatalara suç atar oldm :S

neonal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Klima çalışıyorken altına girerseniz suyun damladığı yerin kaynağını görürsünüz. Tabi liftteyken altına girmeli. Öbür türlü mazallah :S

09SLYMN89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu astra G lerde acaba ne tarafta bulunur,

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu urunu denedım bır ıse yaramıyor arkadaşlar

vectra38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yetkili servisler 60 TL karşılığında temizliyormuş.Onlar nasıl acaba?

qosmio

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayni problem bende de var arkadaslar napcaz??

aydıner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben bir kez servise yaptırdım ancak 4-5 ay sonra tekrar çok kötü koku gelmeye başlayınca servise tekrar gittim; usta bana "o zaman arabanın göğsünü indirip oradan evaparatörü temizlemek lazım demişti.Ben buna razı olmadım bu yüzden şu würth işini deneyeceğim bakalım nolucak!

sefkati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle tüm arkadaşlara selamlar. klima temizliği gerçekten önemli bir konu nedeni zamanla klima parçalarında üreyen bakteriler ve mantarlar, bunlar peryodik olarak temizlenmesse kötü kokunun yanında bizi sağlığımızdan da edebilir bence bir yetkili serviste bu temizliği yaptırmak en doğrusudur diye düşünüyorum çünkü bende bu temizleme maddesiyle yaptığım temizlik sonrası pek randıman alamadım kötü koku bir ay sonra tekrar başladı.

sefkati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracımın(corsa 2004) klimasından çok pis kokular geliyor.Anlaşılan küf,bakteri,mantar tarzı şeyler olmuş würth'ün sitesine girdim ve kullanma talimatında yoğuşma suyu çıkışına 30 saniye boyunca sıkın yazıyor.Bu yoğuşma suyu çıkışı anladığım kadarıyla klimadaki nemin dışarı atıldığı boru.Acaba arabanın altına girsek bu boru görünür mü ki?
http://www.wurth.com.tr/images/katalog/pdf/14_0920.pdf
aydıner bey bir de temizlikten öte size şu tavsiyede de bulunmak isterim. klimanın gazını ve yağını her sene kontrol ettirmekte kılimanın sağlıklı çalışması için önemlidir belkide bunları kontrol ettirdiniz ama yaptırmadıysanız bir baktırın bence.