Xenon Far Kiti Tavsiyesi Hak.

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Reaction score
1,398
Visit site
Arkadaşlar, Astra Serilerinde sonradan takılma xenonlar arıza lambası yakıyormuş, bununla ilgili olarak arıza lambasını yakmamak için far kiti takıldığını duydum.
Benim yaptırmak istediğim, sisler - kısalar- uzunlar komple değişecek.

Screenshot_2af43178fe8dc0589.png

Yan sinyallerleri açık kalıcak, aşağıdaki resimde işaretlediğim bölgeyide turuncu yaptırıcam. Daha önce bu şekilde yapılan bir kaç araca yolda denk geldim hoş görünüyordu.

Screenshot_369dc792437880621.png

Ayrıca aracında xenon takılı olan varsa, photon marka iyi olduğu söylüyorlar ama sizinde fikriniz önemli.

maximusti

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Reaction score
44
Visit site
sinyallerin açık kalması için amerikan park modülü alıp taktırmanız lazım, (mutlaka aç kapalı birşey alın, çünkü muayneden geçmez)
alacağınız ledin de can bus özelliği olması gerekiyor, internetten alacaksanız eğer açıklamalarda can bus özelliği olmasına dikkat edin.
marka olarak ben genelde çin markaları kullandım, genelinden memnun kaldım. kaliteli diye satılanlarla arada fark varmıdır birşey diyemeyeceğim.

• Like
Reactions: OKANCAANNN

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Reaction score
1,398
Visit site
sinyallerin açık kalması için amerikan park modülü alıp taktırmanız lazım, (mutlaka aç kapalı birşey alın, çünkü muayneden geçmez)
alacağınız ledin de can bus özelliği olması gerekiyor, internetten alacaksanız eğer açıklamalarda can bus özelliği olmasına dikkat edin.
marka olarak ben genelde çin markaları kullandım, genelinden memnun kaldım. kaliteli diye satılanlarla arada fark varmıdır birşey diyemeyeceğim.

Evet. Amerikan Park Modülü taktırıcam. Ben kendim temin etmeyeceğim. 2 Yıl garanti veriyor, Ben aracıma tesla ekran yaptırdım, baya memnun kaldım işinde titiz ve temiz çalışıyor. ÖZCAN TUNÇ
diye bi arkadaşa yaptırmayı düşünüyorum. Astra J konusunda daha önce benzer şeyleride yaptığı için bilen bir ustaya yaptırmak mantıklı geliyor.
400+400+200 tlde modül ve sisler için. toplamda 1000tl gibi bir rakama yaptıracağım.