xenon far seçimi h4

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle sitemizde arama yapmadan konu açmamanızı tavsiye ederim, yanlış yerede açılınca iyice karışıyor ortalık.

merceksiz fara xenon taktırmak hukuksal yasak, etik kurallarına görede yanlıştır..

halim1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle sitemizde arama yapmadan konu açmamanızı tavsiye ederim, yanlış yerede açılınca iyice karışıyor ortalık.

merceksiz fara xenon taktırmak hukuksal yasak, etik kurallarına görede yanlıştır..

ben araştırma yapmadan açtım nolcak şimdi iptalmı ediceniz üyelimi yasayıda senden örenmicem lütfen işine bakarsan iyi olur site yöneticisi var o karışır sen deyil.

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siteden üyeliğini iptal etsek nolur sen yollarda milleti kör ettikten sonra.

bende suç zaten kitaptan, kanundan anlamayan birine bilgi veriyorum.

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
bu konuyu konuşmak hukuken siteyi ne gibi bir sıkıntıya sokar ? birde kardeşim demek ne yazıkki artık itici efe bi tavır olarak algılanıyor toplum olarak k.bakmayın şimdiden yalnış ve eksik okuyup yorum yaptıysam..

ozgur_dezen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
normalinde bugra arkadasimiza katiliyorum
merceksiz fara xenon takmak son derece tehlikelidir.karsidan gelen surucun gozlerini aliyor..hele birde farlar ayarsizsa oo deme keyfinize ....zaten trafikte millet tampounu yalayarak gidiyor.xenonlarda o bizim gozleri yaliyor....
merceksiz fara xenon taktiktan sonra polis ceza yazinca ...basliyoruz artik bu ulke soyle boyle , ben boyle polislerin...falan filan...(can filmide buna dahil)...

(cogu araba forumlarinda dikkat ederseniz merceksiz farlara xenon takilmasi gibi konularin acilmasi yasak+uyeleginiz direk iptal oluyor)

ben araştırma yapmadan açtım nolcak şimdi iptalmı ediceniz üyelimi yasayıda senden örenmicem lütfen işine bakarsan iyi olur site yöneticisi var o karışır sen deyil.

uyelik iptal olacak falan degil.. ama konu karisikligi oluyor dikkat ederseniz..yuzlerce konu var buna dahil xenon konusunda...
(ama unutmusum bizim milletimiz ilk benim isim olsunda gerisi yalan diyor... cok aceleci insaniz..olume bile acele acele gidiyoruz sanki AZRAIL kovaliyor bizi....)
ki bugra arkadasimiz sizi uyarmissa bana gore ona tesekkur edin...ne guzel birsey yapmis..keske herkes bugra arkadasimiz gibi olsa...
maalesef bu sitede o kadar sizin gibi uyeler varki artik yoneticeler yetisemiyor...

keyifli forumlar

Hosca Ve Dostca

caliman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astracı arkadasım bidefa öyle dandırık çin zenonu takmam
onların arabayı yaktıgını biliyomusun sen?
çigili fara da zenon olur ama şöyleki gider 4500 5000 k lık takarsın farını da adam gıbı ayarlarsın...Farın içini de karartırsın..

mercek olsa cok cok iyi olur ama 90 lı model bazı mercedes ve bmw lerde çizgili fara std zenon uygulaması var. ama kelvini düşük

3 5 kuruşa sahın zenonu takıp milleti rahatsız etmeye kımsenın hakkı yok.
Amerıkada sonradan zenon donusumu yasak bu yuzden