xenon+film yaptırdım

evrimatan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bende zenon taktırdım ama ampüllerin yuvasını lehimleyerek yaptılar tam odaklama olmuyor. FireStarteR arkadaşım sen nasıl yaptın bu işi

Rou

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bende zenon taktırdım ama ampüllerin yuvasını lehimleyerek yaptılar tam odaklama olmuyor. FireStarteR arkadaşım sen nasıl yaptın bu işi

lehime falan gerek yok nerden cıkartıyorlar bunlari anlamiyorum..
gecenlerde bende taktirdim 8000k..evet odaklanma problemi yasaniyor merceksiz farlarda..serviste bilgisayarla ayar yapildi yinede tam olmadi..
sanayide ustayla birlikte arabayı karanlık cıkmaz bi sokaga cekti duvar ustunde yaptık ince ayarlarida..farin ust kısmında ayarlama yerleri var tornavidayla ordan yapti usta zifir karanlikta ve suan hıcbır problem yok..
bence sanayide iyi bi elektrikciye git halleder muhakkak.

FireStarteR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben ampulu direkt fara taktım hatta biraz patexle yapıştırdım :)
çünkü benim ampulun oturtulduğu plastiğe çok zarar verdiler onun için öyle yaptım..

yani direkt farın içine xenon ampulunu oturttum ;)

evrimatan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orjinal far ampülünün takıldığı parçanın ortasını erittiler lambayı oraya oturttular yanlardaki kısımlardanda 2 kablo lehimlediler lambayı da japonla yapıştırdılar. ama lamba biraz içeride kaldığı için dağıtıyor. Yapabilirsem ben söküp düzelteceğim biraz japonla

FireStarteR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orjinal far ampülünün takıldığı parçanın ortasını erittiler lambayı oraya oturttular yanlardaki kısımlardanda 2 kablo lehimlediler lambayı da japonla yapıştırdılar. ama lamba biraz içeride kaldığı için dağıtıyor. Yapabilirsem ben söküp düzelteceğim biraz japonla

direkt o orjinal parçayı iptal et.. ondan ayır ampulu..sonra ampulun yanındaki plastiklere biraz japon sür ben patex sürdüm.. ampulu direkt farın içine oturt 1 dakika kadar bastırdıktan sonra tamamdır.. benim şu anda 1 aydan fazla oldu ve ampullerde bir sorun yok oynama falan olmadı..