XENON (HID) Dönüşüm Kitleri Anketi

XENON (HID) Dönüşüm Kiti Hakkında Düşünceleriniz?

• 1.Gereksiz buluyorum

Oy: 12 12.8%
  • 2.Yakın zamanda düşünüyorum

Oy: 30 31.9%
  • 3.Güvenli ve Kullanışlı

Oy: 20 21.3%
  • 4.İlgileniyorum,bilgim yok

Oy: 10 10.6%
  • 5.Hiç duymadım

Oy: 2 2.1%
  • 6.Xenon Kullanıyorum

Oy: 29 30.9%

• Kullanılan toplam oy
    94

maxwell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
. : :XENON (HID) Dönüşüm Kitleri Anketi: : .

Xenon (HID) dönüşüm kitleri son yıllarda güvenlik ve görsellik açısından oldukça popüler.Bu konuda düşüncelerimizin eğilimleri nedir?

ysn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
piyasada birsürü dandik xenon kitler var onları taktıranları şiddetle kınıyorum uyuz oluyorum acaip gözümü alıyor ışıkları.Orjinal olmalı,orjinal olmayana sonradan takılmamalı takılsa da orjinali takılmalı diyorum...:D

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence kaliteli bi marka sağlıklı bi şekilde uyarlanabildiği sürece takılmalı.uzakdoğu(çin fln)yapımlarından uzak durulmalı bence.kaş yapayım derkn göz çıkartmamak için.şöle bişi de war kaliteli bşi alırken fk gbi markaların angel eyes farları ile fiyatının eşdeğer olduğunu görebiliosun...

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlara bende katılıyorum. Ucuz Uzakdoğu kitlerinden uzak durulmalı. Ayrıca Xenon ampullerde en iyi görüş 4000-6000K arasında sağlandığı için bu değerlerin üstündeki kitlerin etkin aydınlatmadan uzaklaşıp sadece karizma olması için tercih edilmesi ilginç geliyor bana. Yakın bir zamanda Philips in kitlerinden takmayı düşünüyorum. Kesinlikle gerekli bir sistem.

maxwell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet ucuz nerede ve hangi koşullarda yapıldığı belli olmayan, standardı olmayan ürünleri kullanmayalım.Mtec,philips,bosch gibi markaları tercih edebiliriz.
Alternatif marka seçersek de güvenilir ve kurumsallaşmış satıcılardan alalım ve montajını kendilerine yaptıralım.;)

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eğer far sistemi mercekliyse eyvallah, değilse millete eziyet etmenin alemi yok...

yapiressami

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 aydır taktırmayı düşünüyorum uzun süre araştırdım normali 500 - 600 pahali diyoz diğerine çin malı adi diyoz herkez bişi sölüyo..... garantili satış + montaj + kredi kartına taksit yapan yer bulamadım yakın çevremde beklemedeyim bende...

astrasentez21lt8.jpg

Papirus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ysn' Alıntı:
piyasada birsürü dandik xenon kitler var onları taktıranları şiddetle kınıyorum uyuz oluyorum acaip gözümü alıyor ışıkları.Orjinal olmalı,orjinal olmayana sonradan takılmamalı takılsa da orjinali takılmalı diyorum...:D
Fena halde katılıyorum.
:cool:

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
1 yıldır taktırmayı düşünüyorum ama hala nasip olmadı ... :sorry: :( :eek:

LilJon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki 8000K lıq bir ampule orgin mercek koyduğumuzda kaça patlar Opel Astra G ye koymak isitoyorum şuan 55wattlıq beyaz ampul var... bilgilendirirseniz sevinirim