Yakıt Düzenleyici Kelepçe, Sarfiyatı Düşürüyormuş??

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen kendin cevabı vermişsin. arkadaşlar da hep doğru şeyler yazmışlar ama sen tatmin olmamışsın. "evet çok işe yarıyor" diyen birini arıyorsun galiba :) şu olur bu oluru kabul et bence. kullanmış olmak gerekmiyor çünkü, basit bir soru bu, teknik veri vs gerekmiyor, "motora ayçiçek yağı koysak olurmu" sorusu gibi birşey. illaha ayçiçek yağı koymuş birini bulmak gerekmiyor.

Ben arkadaşların yazdığı yanlış ya da doğrudura hiç girmedim. Kullanmış kişiler varsa onu yazsın dedim. "Çok işe yarıyor" diyen birini aramakla alakası yok.

kullanmış olmak gerekmiyor çünkü, basit bir soru bu, teknik veri vs gerekmiyor

Sizin için bu kadar basit bir soru, demek ki, "makineler ve akışkanlar" konusunda bilginiz var ve bu cihazların teknik yönergelerini incelediniz. Etkilendim doğrusu...Bizim için paylaşacağınız başka süzme tecrübeleriniz varsa bizler de biraz nasiplenelim;)

Teşekkürler

orcinus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sizin için bu kadar basit bir soru, demek ki, "makineler ve akışkanlar" konusunda bilginiz var ve bu cihazların teknik yönergelerini incelediniz. Etkilendim doğrusu...Bizim için paylaşacağınız başka süzme tecrübeleriniz varsa bizler de biraz nasiplenelim;)

Teşekkürler[/quote]

:D sorarsan senin anlayacağın şekilde süzer anlatırım.

orcinus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkürler

:D sorarsan senin anlayacağın şekilde süzer anlatırım.[/quote]

vazgeçtim anlatmam. sana hiç bi şey anlatmam ben. polemiğe giremeyeceğim.

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astracd_35 arkadaşın verdiği adresdeki yorumları okudum. Her biri farklı vilayetlerden ve farklı araçların kullanıcıları. Enteresan şekilde birbirinin aynısı olan araç yok.

Bir başka entersan detay; burada belirtilen pek çok araçların isimleri yanlış yazılmış. creysler 2700 cc,megan 2000cc,huındaı starex2500cc,ıveko kamyonet,skoda oktavya, MERSEDES, mersedes axor tır vs vs vs..

Ama bunlar değilde en bariz ve göze batan detay; ısmet senol - nıgde aksaray toyota corolla bu oldu..

Çünkü hiçbir aksaraylı , NİĞDE AKSARAY demez , denirse hır çıkartır..

Şüphelerim mesnetsiz olabilir, ama sanki hep aynı kişiler tarafından yazılmış gibi geldi bana. Cihazı bilmiyorum ama vaad ettiği şey %25 tasarruf. Ki bu hiçde basite alınmayacak bir oran. Bu denli fayda sağlayacak bir aygıt (ki öyle ise ) ülkemiz koşullarında çokdan baştacı edilmiş olmalıydı... LPG furyasının ilk çıktığı dönemi hatırlayın. Millet çılgınlar gibi lpgye akın etmişti.

bilgisayarcii

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar öncelikle yakıt borusuna takılan kelepçeler ile ki fiyatı 50 ytl civarında idi hiç bir işe yaramıyor ve EKO66 nın sahibi Talat bey tarafından hepsi dava edildi. Birçoğu işletmeyi kapatmak zorunda kaldı.

EKO66 farklı bir cihaz ve gerçekten işe yaradığını söylemeliyim. Şu anda ben aracımda kullanıyorum. Kullanmaya başladığımdan beri aracımda çiğ bezin kokusu yok. En son motor yağını kontrol ettirdiğimde ustam yağın kendi elinden daha temiz durumda olduğunu söyledi :)

Yakın zamanda EKO66 nın bayilikleri Türkiye çapında verilmeye başlanacak. Zaten cihaz takılırken bir şart ile takılıyor. Oda aracınızda olan değişiklikleri geri bildirmeniz. Yoksa cihazı takmıyorlar. Ayrıca eğer memnun kalmaz iseniz para iadeside garanti ediliyor.

Bu arada tasarrfuf olarak ben bu cihazda yaklaşık %16 yı yakamış durumdayım.

c@ki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
az yaksın ıstıyorsann 2500 devri geçmicen kardeşim...arabaya takılan her ilave parça arabanın ömründen kalitesinden alırrr!!!!!!!!!!!!!

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir bilgisayarcı neden bu tazr bi reklam yapma ihtiyacı duymuş olsn anlamadım. bence kendisi takmış kullanmış takmadan araştırmış bilgisinide burda paylaşmış. Bende bi işe yarayacağını sanmıyorum ama kullanmadım . kullanmadan da karalama yapmak istemem.
Eğer başlığı bilgisayarcii nickli arkadaş açmış ve yer fiyat mekan vb. şeyler söylüyor olsaydı reklam derdim. Bu sitede reklam öyle çok kolay iş değil. (ben hariç :) )

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bjkartal85 nickli üyemiz aracında kullanmış ve hiçbir faydasını görmediğini yazmıştır.