Yan aynaları otomatik katlama!!!

mahsul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.suleymandemiryurek.com
Selamün Aleyküm arkadaşlar

Ben aracımı kilitlediğim zaman otomatik olarak yan aynalarında katlanmasını istiyorum.Acaba böyle birşey yapılıyormu?Yapılıyorsa tahmini ne kadara yaptırabilirim?

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olmaz dıye bırsey yok ama ugraş vermek gerekır cunkı su ankı aracının aynasına bı motor takarak yapamazsın aynaları felan degıstırmek gerekır. kaça mal olacagı hakkında bı fıkrım yok

mahsul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.suleymandemiryurek.com
astrammm' Alıntı:
olmaz dıye bırsey yok ama ugraş vermek gerekır cunkı su ankı aracının aynasına bı motor takarak yapamazsın aynaları felan degıstırmek gerekır. kaça mal olacagı hakkında bı fıkrım yok

sağolun.ben bu işi yapmayı kafaya koydum.eninde sonunda yapmak istiyorum ama hani orginallik bozulmasın istiyorum.

Ghostbuster

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla yaparsan banada haber ver benim aynalar manueldi otomatik yapanakadar canım cıktı senin istediginde daha hoş bi olay umarım bir yolunu bulur burada bizimle de paylaşırsın.

piyanist16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bildiğim kadarıyla bmw lerde bazı modellerde var o özellik ordan fikir edinerek bişiler yapabilirsin sanırım ama baya da pahalıya mal olur gibi sanki...ama yinede zev işi tabi bu maddiyat ikinci planda olabilir...kolay gelsin yapınca paylaşırsan seviniriz...bizlere de örnek olursun...

mbaran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar,

benim araba 2004 vectra comfort, elegance modellerinde otomatik katlanır aynalara standart, comfort modellerinde isteğe bağlı olarak da yok. Ben de bir ara otomatik katlanır ayna düşünmüştüm. OPAL ın elektrikçi ustaları ile konuştuğumda bu işin çok zor ve pahalı olacağını söylermişlerdi. Aynanın içinde katlama motoruna yer olmuyormuş, comfort modellerinde. Üstelik göğüstede ayna katlamak için buton ve tesisat vs. vs.....

sonuç : astarı yüzünden fazlaya çıkmaktadır. Bu yüzden vazgeçtim.
Saygılarımla.....

zafim2002

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mahmutdemiryurek' Alıntı:
Selamün Aleyküm arkadaşlar

Ben aracımı kilitlediğim zaman otomatik olarak yan aynalarında katlanmasını istiyorum.Acaba böyle birşey yapılıyormu?Yapılıyorsa tahmini ne kadara yaptırabilirim?

Bu konu bugünde benim aklima geldi.Ben bi arastirayim bakalim beni Zafi ye bulabilecekmiyim.Bulursam sizlerle paylasirim.

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectradaki mekanizma astraya uyar büyük ihtimalle ondan al bi çift tak kullan;)