Yaralı Kurtulan Er Saldırıyı Anlatıyor

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu işlerin içinde başka işler var bekleyip göreceğiz...Ordu içinde de hainler vardır elbette ve bunun bedelini çok ağır öderler zamanı geldiğinde..

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben olsam bu işe kaçırılan eskerlerin ailelerinden başlarım ..
yahu bizim temal bozulsa adamlar gece basıyorlardı mermiyi
tugayın tanklarında o mühimmat konulmasın allahh seryret gece cümbüşü
ee bu nedemek içimizde var asker yada rütbeli var kardeşim buu

adamlar ateş ederken korku ve panikle silahını ateşleyen askere de ver cezayı gitsin.

sonra o asker bidaha bekleki ateş etsin.

benim bu olaylardan anladıgım şudurki planlı bi eglemdir geleceklerini biliyorduk demiş er trkiye sınır ötesi harekat için hazırken bu olayın olması 8 er in kacırılması tamamen biliçli bir olaydır
bizi vurma al askerlerini diyecekler.
hale bakın yahu asker ailesini roj tv den arayıp oglunuzun saglık durumu iyi merak etmeyin diyorlar
baba da Ben bunu DEVLETTEN duymak isterdim.
Oğlumu devlete asker ettim PKK'ya değil" diyerek haklı bir sitemde bulunuyor
peki dtp liler bunları alırsa bu ülkede kahraman olurlarmı? olurlar tabi
ve bende bidahaki seçimde onlara oy veririm en azından ne oldugu belli .. diye düşünürüm

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
doğru alçak uçmak zorunda, duruş yapmak zorunda, hedef alınır. Ama görüyorduk gece sürekli gözlüyorduk biliyorduk geleceklerini diyor. 2 gün önceden gözleniyorsa onlar o bölgede, hazırlıkları biliniyorsa daha ağır tedbir gerekir. Ah işte o hakkari yokmu o hakkari, bilmiyorum ben hakkarideki taburu, tugayı neyse de memlekette istemediğin kadar her cins zırhlı araç var, ordaki taburun da mükemmel olduğunu tahmin ederim. Havadan olmadıysa karadan da mı olmadı. Neyse var demekki engelleyen, bu işi 4 saat geciktiren birşey.

vatansever08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bakın arkadaşlar o askerlere kendilerinden daha iyi bakacaklar eger onların bir tanesinin kılına zarar gelsin sizde görün bakım o ırakın durumunu
benden söylemesi hodri meydan allahın belaları yarın arkalarında amerika da olmayacak nasıl olacak görecegiz delikanlılıklarını şerefsizlerin

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bakın arkadaşlar o askerlere kendilerinden daha iyi bakacaklar eger onların bir tanesinin kılına zarar gelsin sizde görün bakım o ırakın durumunu
benden söylemesi hodri meydan allahın belaları yarın arkalarında amerika da olmayacak nasıl olacak görecegiz delikanlılıklarını şerefsizlerin

ben danışıklı döğüş bu diyorum al askerimi sonra bana şantaj yap

yada al askerini sonra ona şantaj yap
her şer olabilir
benim bu yönetime hiç ama hiç güvenim

bölgeye gidecegine yurtdışına çıkıyor adam :mad:

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim bu olaylardan anladıgım şudurki planlı bi eglemdir geleceklerini biliyorduk demiş er trkiye sınır ötesi harekat için hazırken bu olayın olması 8 er in kacırılması tamamen biliçli bir olaydır
bizi vurma al askerlerini diyecekler.

tabi yahu aynen böyle

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ee bizde burda kendimizi yırtıyoruz içimizi döküp düşüncelerimizi anlatıyoruz sonuçta biz şimdilik vuguluyorum sadece şimdilik seyirciyiz.

ama yarın kapı komşumuzla karşı karşıya gelecegiz o günler yakın .

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten yok Irak'a girmeyin girmeyin diyip duran abd ve ab'nin niyeti girmememiz değil. Girmemiz elbette isteniyor, girelim ki sözde kürt federe devletiyle, sonra ırakla çıkmaza sürüklenelim. Bu arada abd de onlara silah satsın, efendi bir de ordan para atsın cebe hem de Türkiye'nin başı belaya sokulsun kuzey ıraktan çıkamaz duruma gelsin. Zaten kırılgan durumdaki ekonomi krizler yaşasın. Orta doğudaki yönetilebilir bir kaos ortamına Türkiye de girsin. Sınırötesi şart ! Ancak çok dikkatli hareket edilmesi gerekiyor.

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunu devlet biliyor ama ney fayda yalanları yüzünden onların açıklamalarına kimse inanmıyor
leşler yok henüz ortada ve rtük den yasak getirilmesini istiyorlar

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
doğuya çok çok sağlam bastırmamız lazım 50 kişiyi 4 saat boyunca indiremiyorlarsa 100 kişi olsaydık olay bitmişti.