YARDIM:Astra classic 1.4 twinport..

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anlamadım ne eksikmiş yeni clasicler de ?(ekimde üretimi bitecekmiş zaten seven varsa şimdiden alsın abi)

şöyle söyliyim direksiyondan kumanda gövde rengi olmayan aynalar sis farı ve çelik jantı spor paket adı altında bir paketle satmaları vs. vs.

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
m@honi arkadaşım 1,4 / 2006 modeldi benim sorum..
önerin için sağol zaten öyle düşünüyorum. 1,6 bütcemi zorluyor, 2002-2003 modeli bile 19-20000 civarında..

çok özür 2006 olayı gözümden kaçmış ama 2004 ten sonra çıkanların geneli aynı bir gözle görülür donanım eksikliği mevcut

Joe_Sadriabi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.borauslusoy.com
2006 astra classic 1.4 kullanıyorum. çok memnunum. tavsiye ederim. sürüşe göre değişir tabi ama ben çok az yakıyorum.
geniş, rahat, güvenli, kendini kanıtlamış bir araba.

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
açıkcası 1.4 almanı tavsiye etmem.ne yakıt nede vergi yönüyle bir avantajı yok.performans olarak dersen,1.4 motor çok hantal kalıyopr o kasada.zaten astralar genel olarak lk kalkış anında biraz hantal.motor 1.4 olunca dahada hantallaşır.zaten yüksek performans elde etmek istediğinizde gaza çok yükleneceksiniz ki bu durum 1.6 motordan daha fazla yakıt sarfiuyatı demektir.
ben 2000 model 1.6 astra g aracımı 16500'e sattım geçen ay.araç 146000 km.deydi.çelik ant+sis farı yoktu.
amcaoğlunda cd si var.sunroof hariç full versiyonu.65000'kmde ve sıfırdan farksız ve 19000den aşağı olmaz diyor.
ama piyhasada çok daha ucuza bulacağına inanıyorum.

bbs_one

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Önce günaydın hayırlı haftalar. Bora bey litre yada tutar olarak tahmini nedir yakıt durumunuz?

blackwhite_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 2,5 3 ay önce aldım astramı banada çok söylediler 1.6 al die.1.4 aldım ve hiç pişman değilim gayet güzel gidiyo, kalkışları çok iyi değil tabi ama bu araçların 1.6' larıda aynı kalkıyo ayrıca klimayıda sürekli kullanmak zorunda değilsiniz, hasta yapıyo zaten insanı :D yokuşlarda kapatırsınız özellikle; araçta 3 -4 kişi varsa.Bütçeyi zorlamaya gerek yok derim...

bbs_one

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
blackwhite arkadaşım sakıncası yoksa kaça aldın ayrıntıları verirmisin bu arada ergin abi kanım ısındı sana ya, hergün hal hatır sormak geliyor içimden, umarım iyisindir, bu arada hayırlı haftalar herkese

blackwhite_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Elbette, 2003 75.000 km beyaz ki bence bu kasanın rengi beyaz;) fiyatı 16.500 ytldi. 16.000ytlye aldım.Bu fiyata bu konforu ve sürüş keyfini bulamazsın abicim tavsiye ederim hiç düşünme temizini bulursanız kaçırmayın.Yolda bazen soruyorlar aracınız sıfırmı fiyatı nedir diye;) Ayrıca en son ölçütüğümde şehiriçi arada klima açıkken ve gaza bastığım halde kmde.250 260 ykr yakıyor.