yardım genel bakım

oguzhan1980

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 95 GT 110.000'de opelim var 3 sene önce aldım sadece geçenlerde ustaya götürdüm tirger kayışını ve vantiletör kayışını değiştirdim. geçen senede bujilerini, buji kablosunu ve ekzentirik mili devir sönsörünü değiştirdim ustalar daha başka bi bakıma gerek yok diyorlar ama ben genel bakım olarak neler yaptırabileceğimide bilmiyorum. ilerde başıma büyük bişey açmaması için nelerine baktırabilirim ustaya neye bakmasını söyleyeyim (benim bulunduğum yerde opel yetkili servis yoktur). Yardımlarınız için şimdiden sağolun. Allah herkesin yolunu açık etsin.

ismail_budak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Genel Bakimda Yaptirman Gerekenler hava Filitresi yag Filitresi benzin Filitresi polen Filitresit riger Seti (bilyalaiyla Birlikte) v Kayişi bujiler(duruma Göre) bu Parçalarin Hepsi 170 Milyon Falan Tutuyo Tabi Serviste Deil.100 Bin Bakimi Denebilir Buna

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oguzhan1980' Alıntı:
arkadaşlar 95 GT 110.000'de opelim var 3 sene önce aldım sadece geçenlerde ustaya götürdüm tirger kayışını ve vantiletör kayışını değiştirdim. geçen senede bujilerini, buji kablosunu ve ekzentirik mili devir sönsörünü değiştirdim ustalar daha başka bi bakıma gerek yok diyorlar ama ben genel bakım olarak neler yaptırabileceğimide bilmiyorum. ilerde başıma büyük bişey açmaması için nelerine baktırabilirim ustaya neye bakmasını söyleyeyim (benim bulunduğum yerde opel yetkili servis yoktur). Yardımlarınız için şimdiden sağolun. Allah herkesin yolunu açık etsin.
hoşgeldin. uye arsıvınde kendını formata uygun tanıtman gerek dostum. ad soyad yaş iş araba sehir gibi aksı halde actıgın konu kılıtlenecektır

oguzhan1980

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
musa ben kendimi tanıtmıştım arabamı bulunduğum yeri seni anlayamadım yardımcı olursan sevinirim

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oguzhan1980' Alıntı:
musa ben kendimi tanıtmıştım arabamı bulunduğum yeri seni anlayamadım yardımcı olursan sevinirim
tanıttysan sorun yok kardeş ancak ben baktım uye arsıvıne tanıtmamıssındı o zaman.