YARDIM..

isyew

Kayıtlı Kullanıcı
63-Şanlıurfa
Siteyi ziyaret et
20210425_161617_resized34d7ee76c3a9c029.jpg
Arkadaşlar bugün arabayı çalıştırdım ve resim çektim hemen sanki yakıt olarak çok gibi geldi yada ben şimdiye kadar dikkat etmedim bugün dikkat ettim biraz fazla gibi geldi..arabayı çalıştırıp resim çektim soğuk halde motor..sizde hem yakıt hemde devir olarak iyi mi? Yada daha iyi mi olması gerekir.?

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Saatte 1.3 litre olarak göstermiş, aracı ilk çalıştırdığınızda mevsim durumuna göre 1-5 dk arasında araç yüksek devirde çalışacaktır. Bu esnada motorun yağlanması işlemi yapılmakta ve yakıt tüketimi bir miktar yüksek çıkmaktadır. Yukarıda yazdığım süre kadar bekledikten sonra devir saati normal rölanti devir aralığına düşecek ve yakıt tüketimi saatte 1 litre altına inecektir... Kısacası herşey normal Kerem bey.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: 06Berkay ve Kaan.

isyew

Kayıtlı Kullanıcı
63-Şanlıurfa
Siteyi ziyaret et
Saatte 1.3 litre olarak göstermiş, aracı ilk çalıştırdığınızda mevsim durumuna 1-5 dk arasında araç yüksek devirde çalışacaktır. Bu esnada motorun yağlanması işlemi yapılmakta ve yakıt tüketimi bir miktar yüksek çıkmaktadır. Yukarıda yazdığım süre kadar bekledikten sonra devir saati normal rölanti devir aralığına düşecek ve yakıt tüketimi saatte 1 litre altına inecektir... Kısacası herşey normal Kerem bey.
Tşk hasip hocam