yardim

TearsOfTheSuN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
egr arızası yandı ozel servise gittim egr takıldıgı dokum gibi kulak kopmus bu onarılırmı dokum gibi birseydi ben kırık oldugunu gorunce sınırlenıp cıktım servısten arabayıda bıraktım bi fikri olan varmı adını tam bilmiyorum ama egr valfının hemen altında vidaların oldugu bolum kırılmıs:( emin degilim ama sanırım emme monifoldu denıyor kırılan parcaya

Son düzenleme:

ofeza

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun
Bahsettiğin parça ancak sökülüp takılma sırasında kırılabilir, Gittiğin yerde EGR valfini temizlemek için söken, ehli değilse ancak böyle bir kabahat yapmış olabilir kanısındayım!
Kısa tarif: o manifoldu deli gibi sürerken bile girebileciğin en vahşi kasis bile kırdıramaz.Belki aşırı sıcakken buzlu su dökersen ani ısıl fark o aliminyum çelik alaşımı olsa-olsa çatlatır!!!
En akla yakını sökme-takma sırasında (Fazla sıkma veya baskı) uygulama hatası kırar kardeş...
Bunu araştır.
Hakkını ara.

Son düzenleme:

TearsOfTheSuN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle haklısın her defasında aracın basında dururdum ve tek tek ne yapıyorsa gozlemlerdım bes dk ayrıldık bu oldu sımdı cıkma emme monifoldu arıyorum bunu bulabılcegım yer varmı bıldıgınız 97 tigra emme monifoldu ve kaca bulabılırım

ofeza

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle haklısın her defasında aracın basında dururdum ve tek tek ne yapıyorsa gozlemlerdım bes dk ayrıldık bu oldu sımdı cıkma emme monifoldu arıyorum bunu bulabılcegım yer varmı bıldıgınız 97 tigra emme monifoldu ve kaca bulabılırım
Böyle döküm malzemeleri kaza geçirmiş hurdalardan sökerek satan Ankara için yanıt verebilirim. Sanırım ki Ankara da bunun çıkmasına yüzden fazla isterlerdi.
Sana İstanbul lazım.
İstanbul da 100 ün altında bulabileceğin yerler olabilir.Ayrıca parçacım sitelerinden parça numarasını tam adını bularak, resmini de koyarsan daha çabuk ve daha çok tepki döner!
Arzu edersen yeniden başlık aç, malzemenin doğrudan adını yaz.
Bu foruma üye bazı delikanlı kardeşlerimiz var, bu çocuklar güncel modifikasyonlar yapıyorlar.Yani diyorum ki modifikasyon nedeniyle çıkan manifoldu elinde kalmış arkadaşlar olabilir.
Sen yeni bir başlıkla malzemenin tam adı, parça nosu ve resimlede desteklersen daha iyi olacaktır!
Bak şu hale kaç gündür yazmışsın tepki alamamışssın!
Resimleme ve spesifik tanımlamaya daha çabuk ve çok dönüş oluyor!!!
Kolay gelsin!

Son düzenleme: