YARIN ODAĞA 15 BİN BAKIMA GİDİYORUM BİRDE TARIK ABİYİ GÖRMEYE :)

balbazar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
capo capo abilerim kardeşlerim yarın inşallah bi kaza bella olmasa saat 13:00 de odağa 1.3 sport still 2013 kar topum  tarık abimin ellerine bırakıyorum  bana tavsiye edeceğniz birşeyler muhakkak vardır bakıma koymadan önce şuna baktır buna baktır. şunu iste bunu iste ama rahatsızlık vermiycek şekilde tabi  005hihih beni bilgilendirirseniz çok sevinirim yarına kadar burada kardeşinize vereceğiniz tavsiyeler üzerine servisten yapmalarını rıca edeceğim bunun için bilgilerinize muhtacım inanıyorumki o yardım sever parmaklarınız  tuşlara gider ve yardımınızı bu güzel kardeşinizden esirgemezssiniz şimdiden allah herkezin gönlüne göre versin diyerekten görüşmek üzre yaşasın opelsizasla ailesi  special_prayer

enigma33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: YARIN ODAĞA 15 BİN BAKIMA GİDİYORUM BİRDE TARIK ABİYİ GÖRMEYE :)

Forumdan geldiğini mutlaka belirtin, indirim rica edin, yardımcı olur. Dizel modellerde çıkan kronik bir sorun varsa onu da söyleyin...

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Şimdiden hayırlı olsun ;)

UMUTHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.merivaclub.com

Gitmişken 2014 model bazı araçlarda gelen 3 satırlı yol bilgisayarı ekranını diğer araçlara da (2014'ler için özellikle) uygulanabilirliği var mıdır diye sorup buradan paylaşır mısın? Zahmet olmazsa  :) Onun dışında motor yıkama iste  greatt

balbazar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tamam tarik abiye sorarim  :)  motor temizligi istiycem  baska mesela yapmam gerken ne olabilir kapi fitileri olabilir  baska baska :)

balbazar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

enigma33 link' Alıntı:
Forumdan geldiğini mutlaka belirtin, indirim rica edin, yardımcı olur. Dizel modellerde çıkan kronik bir sorun varsa onu da söyleyin...
.  Kronik dediginiz mesela neler ben bilmiyorum bilen varsa bari yaptirirm yaptirkende diger arkaslarda bilgi sahibi olur

balbazar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Şimdiden hayırlı olsun ;)
tesekur ederim :)

balbazar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

31agryyy eee kimsenin bi fikri yokmu acaba 002tuhaff

nuralk341

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2012 model 1.3 cdti aracıma odakta hem 15000 hemde 30000 bakımında fazla yağ konuldu. burada da daha önce bu konı konuşuldu. bunu yapan başka servisler de var. hatta aracımın karter contası değişti. odakta yağ kaçırıyor diye. size tavsiyem servis çıkışı mutlaka yağ seviyesine bakın. kitapçıkta yağ kapasitesi olarak makyajsız 1.3 ler için 3.2 lt, makyajlılar için 3.5 lt filtre değişimi dahil olarak yazıyor. bilginize. ben bildiğim halde ve 30000 bakımında elemana söylediğim halde 'yok abi 3.7 lt koydum çünkü filtre değişti' dedi. sonuç çubuğa baktığımda max üzerindeydi :( bilginize

balbazar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kızgınkırbac hadi yaa bunu bılmıyordum cok tesekur ederım bılgı verdıgın ıcın buna dıkkat edecm hatta bu konuyu tarık beye bakıma gırmeden sorcam