Yarın Taktırıyoruuummm şu LPG yi artık....

ceyhunyazar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı uğurlu olsun. Ben de bu ara LPG takıp taktırmamak arasında gelip gidiyorum. Taktırırsam BRC taktırırım diyordum bu forumu okuduktan sonra biraz daha netleşti düşüncelerim. Artık en yakın zamanda Mocan yoluna düşerim ben de.

Valla kardeşim hiç bekleme, 12 temmuzda taktırdım, neredeyse 1 ay oldu, ve hiçbir sorun yok,montaj esnasında yapılan ufak tefek temizlik de ii oldu aracın çekişi arttı. Hakkını vererek montaj yaptılar...Brc iyidir,aracım yaz aylarında klima kullanımına baglı olarak 16,5-18,5 kuruş yakıyor. benzinde de az yakıyordu, tabi kullanıma baglı olarak 25-30 kuruş yakıyordu. Yaptıgımız yola göre parasını cıkartıca inşallah....

astragame in dedigi gibi dikkat etmek lazım, ancak hep aynı yerden alıyorum...

S

selocan77

Bilgi Girilmemiş
Valla kardeşim hiç bekleme, 12 temmuzda taktırdım, neredeyse 1 ay oldu, ve hiçbir sorun yok,montaj esnasında yapılan ufak tefek temizlik de ii oldu aracın çekişi arttı. Hakkını vererek montaj yaptılar...Brc iyidir,aracım yaz aylarında klima kullanımına baglı olarak 16,5-18,5 kuruş yakıyor. benzinde de az yakıyordu, tabi kullanıma baglı olarak 25-30 kuruş yakıyordu. Yaptıgımız yola göre parasını cıkartıca inşallah....

astragame in dedigi gibi dikkat etmek lazım, ancak hep aynı yerden alıyorum...

İnşallah sorunsuz kullanırsın ama lpg bir sorun çıkarmaya başladımı arkası kesilmez.Ben çok çektim bu lpgden.dediğim gibi inşallah sorun çıkarmaz.Sende bizimle aracın durumu hakkında ilerleyen zamanlarda da bilgi verirsen seviniriz.

KAAN ARSLANLI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sayın Tyuksel,

İlginize teşekkür eder, İşyerimize her zaman bekleriz.

Saygılarımızla

MOCAN OTOGAZ

Kaan Arslanlı

Hayırlı uğurlu olsun. Ben de bu ara LPG takıp taktırmamak arasında gelip gidiyorum. Taktırırsam BRC taktırırım diyordum bu forumu okuduktan sonra biraz daha netleşti düşüncelerim. Artık en yakın zamanda Mocan yoluna düşerim ben de.

pentan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun .kazasız, belasız,arızasız kullanımlar

MRM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben Olsam Hayatta Takmam Bi Kere Düştüm O Hataya Pişman Oldum Söktürdüm. Arabaya Haftada Bir Binerim Yinede O Tüpü Sokmam Arabama :mad: Çok Canımı Yaktı Çünkü