yasak var mı?

61ae921

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya valla bilmiyorumda sanırım o tür malzemeleri il emniyet müdürü belirliyormuş.trabzonda filmli camlar bile yasak 4.de yakaladı ruhsatı aldı gidip söktürdüm bende:D:D:D

mefayi

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yasak masak ne yapalım modifiye için can fedaaaa :))))

ALBATROS_09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Walla ben bi salaklık yaptım 4 tane trafikçi polisin yanına park ettim dün.İndim arabadan kaldır diye bağırdı.Halbuki yer boştu.Dik dik baktı film aklıma geldi hemen toz oldum allahtan ceza yemedik.Benimkide akıl polisin yanına park mı yapılır...

vectracı__

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim konya daki mod lu arabaların çoğunun tamponlarını söktürdüler ve ruhsata işlemeyi de yapmıyolar polis ler camlardaki filmden otoparka cekiyo

burakopel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectracı__' Alıntı:
bizim konya daki mod lu arabaların çoğunun tamponlarını söktürdüler ve ruhsata işlemeyi de yapmıyolar polis ler camlardaki filmden otoparka cekiyo
bişe dicem de cok agır olacak abi ne isterler bizim arabalarımız dan görüntüsü farklı olunca araba trafikte ilerleyemiomu piyasada muayene girmeden gezen bi sürü arac var dokuluo onlara bakmıolar bile ama bizle herkes ugrasıo yaaaa bu knuda bi şeyler yapmak lasım ama ne yapmak lasım be de bimiom

mefayi

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tnng yln ın kaputuna koyduk abi biz bi pitbull kafası cok deli oldu valla resimleri koycaaz yakında fikirlerinizi alcaaaz

senex

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
tees.blogcu.com
mefayi' Alıntı:
tnng yln ın kaputuna koyduk abi biz bi pitbull kafası cok deli oldu valla resimleri koycaaz yakında fikirlerinizi alcaaaz
valla baba bekleriz çabuk ama

senex

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
tees.blogcu.com
ALBATROS_09' Alıntı:
Walla ben bi salaklık yaptım 4 tane trafikçi polisin yanına park ettim dün.İndim arabadan kaldır diye bağırdı.Halbuki yer boştu.Dik dik baktı film aklıma geldi hemen toz oldum allahtan ceza yemedik.Benimkide akıl polisin yanına park mı yapılır...
yinede vazgeçmemek lazım öyle değilmi en azından abartı olmayan modifiye.ha burada resimdeki göstergeler senin arabanın mı?

senex

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
tees.blogcu.com
TheOne' Alıntı:
Arkadaşlar bu tip işlemler araca göre değişiyor maalesef...
Bundan önceki arabamda ( FX ) hiç bir problem çıkmıyordu çünkü yurdum polisi orjinal sanıyordu sanırım... Ama eski Astra F GSI' ın kapılara yapmıştım onda köşe kapmaca oynuyorduk...

fx4rg5.jpg
baba hakktten araban süpermiş
umarım aracı alan opelim netçidir