Yaz Gelmek Bilmedi Bu Jantlarımızı Lastiklerimizi Ne Zaman Takacağız

mlt_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yav vallaha bıktım sabah güneş acıo aksam kar yağıyo deli ettı artık asfaltı kuru göremıyoruz hava tahmınlerı doğru olursa bugunden sonra hava artık ısınıyo haftaya takıyım dıorum jantlarımı :)

ilkem07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Babannem cemre düştü artık kar yağmaz diye kandırdı beni :D bende geçtiğimiz cuma ofsetli o yazı anımsatan güzel bbs lerimi taktım 1 gün sonra yani cumartesi
günü ankarada şu ana kadar gördüğüm en şiddetli tipi vardı bende geri kışlıkları taktım , bu olay oldu bende dedim hani kar yağmazdı babanne demesinmi ben nisan ayına girdik sandım oğlum diye :D:D

16ADA02

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en ideal mayıs agbi;) 17 momo gtr jantlarımızı aldık kuzu kuzu yatıyor bodrumda mayısı bekliyor sabırlı olmak gerekiyor bu işlerde yapçak bişi yok :D

16ADA02

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Babannem cemre düştü artık kar yağmaz diye kandırdı beni :D bende geçtiğimiz cuma ofsetli o yazı anımsatan güzel bbs lerimi taktım 1 gün sonra yani cumartesi
günü ankarada şu ana kadar gördüğüm en şiddetli tipi vardı bende geri kışlıkları taktım , bu olay oldu bende dedim hani kar yağmazdı babanne demesinmi ben nisan ayına girdik sandım oğlum diye :D:D
hacı senin bu olayınada koptum valla ankara gibi bir yerde bu ayda babaanneyi dinlersen olacağı bu kötü olmuş valla büyüklerin sözü dinlenir ama her dediği yapılmaz :)

mlt_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
harbı kötu olmus kardes bnde bu haftasonu takıyım dıorum ankara ya artık kar yağmaz dıe umıt edıorum şansımı denıcem :)

scorpion49hgc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kar dediğiniz şu beyaz,ıslak, soğuk şey di mi !!!?:maden:

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya biz napak :D ben aylardır toprak görmedim. daha da görmem herhalde :D

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya biz napak :D ben aylardır toprak görmedim. daha da görmem herhalde :D
Aynı durumda sayılırız bende doğubayazıttayım bizde erzurum kadarda olmasa kar var ama sehir icinde şuan yok birkez yağdı oda 1 hafta kaldı sonra yağmadı ama dağlar felan anlatmaya gerek yok zaten tabi erzurum başka orda 6/7 ay full kar var allah yardım etsin
ya kışı gectim yazın bile nerdeyse soğuk yavvvv :) :)