Yedek Anahtar..

esstel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aracında yedek anahtarındaki kumanda çalışmıyor.manuel kapıları açıyor ve marş basıyor...

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
benim aracında yedek anahtarındaki kumanda çalışmıyor.manuel kapıları açıyor ve marş basıyor...
Sizinki H kasa sanırım..Bizimki J kasa ama belkide Model ve Paket ile alakalıdır..Belki benim aracın üst model veya paketinde vardır..

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
''Anahtar kontağa takılıp çalıştırma konumundan bir önceki(Yarım kontak)konumuna alınıp anahtarın üzerindeki kapı açma ve kapatma tuşlarına beraber basılacakmış..Anahtarı bu sayade tanıyacakmış..''
Bu uygulamada Malesef olmadı..Belkide bu model ve pakette yedek anahtardan otomatik kapıları aç-kapa yok..

Aykut1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yedek anahtarlar belli bir müddet kullanılmayınva araba onu unutuyor anahtarı taktıktan sonra üç dört dakika beklerseniz kendini şarj eder ve aktifleşir

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Yedek anahtarlar belli bir müddet kullanılmayınva araba onu unutuyor anahtarı taktıktan sonra üç dört dakika beklerseniz kendini şarj eder ve aktifleşir
Sadece takılı konumdamı?Yarım kontakmı?Yoksa Çalıştırdıktan sonramı?Birde bunu deneyelim..

Aykut1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çalıştırılabilinecek düzeydeyse bi müddet çalıştırın hiç çalışmıyosa yarım kontak yapın

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Aracı çalıştırmada ve kapıları manuel olarak açmada bir sıkıntı yok..Bir ara aracı çalıştırdım ve o vaziyette sanırım 5-10 dakika bekledim ama herhangi bir etkisi olmadı..Yazınızı görünce acaba dedim çalıştırmadan veya yarım kontakmı beklemek gerekiyor...Neyse araç başına gidince her kombinasyonu 3-4 dakika beklemek suretiyle deniyim :)..Teşekkür ederim..