Yedek Anahtar

slamdunk21

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İkitelli Atatürk oto sanayi sitesinde 50 liraya veriyorlar.Anlaşmışlar gibi.
Ama kadıköyde internetten buldum sadece telde konustum sıfırdan farksız felan filan 40 liraya hallederiz dedi.
Sana bi tüyo veriyim.Atatürk oto sanayi sitesinde(İkitelli) 50 lira diyorlar ama biraz bastır 40 a rahat alırsın.
Birde güngören bağcılar sanayi sitesi var hiç orada kumandayı sormadım ama kesin vardır ve oranında fiyatları gayet uygundur.

Ben ikitelliden sıfır orjinaline 280 lira dedikleri farı gittim 70 liraya aldım ve inanırmısınız üstünde çizik bile yok ve diğerinden daha canlı daha parlak.

Tuluhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bakayım bende..çok teşekkür ederim

Ama kadıköyde internetten buldum sadece telde konustum sıfırdan farksız felan filan 40 liraya hallederiz dedi.
Sana bi tüyo veriyim.Atatürk oto sanayi sitesinde(İkitelli) 50 lira diyorlar ama biraz bastır 40 a rahat alırsın.
Birde güngören bağcılar sanayi sitesi var hiç orada kumandayı sormadım ama kesin vardır ve oranında fiyatları gayet uygundur.

Ben ikitelliden sıfır orjinaline 280 lira dedikleri farı gittim 70 liraya aldım ve inanırmısınız üstünde çizik bile yok ve diğerinden daha canlı daha parlak.

Tuluhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yani bişi merak ediyorum ..çıkma bir anahtar sadece kodlamayla kendi arabanıza uygun hale getirlebiliyor di mi...üzerinde herhangi bir anahtar oynaması yapılmıyor

kartalucar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
artık çoğu anahtarı yapıyor...izmirde 50 ytl ye bir çok anahtarcı yapıyor..ankarada ad aynıdır...bosa servise para verme ..ne calınacak yawww

slamdunk21

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yani bişi merak ediyorum ..çıkma bir anahtar sadece kodlamayla kendi arabanıza uygun hale getirlebiliyor di mi...üzerinde herhangi bir anahtar oynaması yapılmıyor

Burada yanlış anlaşılma olmasın.Sadece kumandası için konustum ben.Anahtarda yapılıyor ama fiyatlar sadece anahtarın kumandası içindi.

turnam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Ankara Opel Servisi Opise gidip 70 ytl ye yeni kumanda aldım. Bilgilerinize...Anahtarı ise ya serviste yada anahtarcıda yaptırabilirsiniz ama kumanda için servise gidin derim..

chaykesh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yedek Anahtar Yaptirmak Istiyorum
Kodlu Anahtar Kaça
Nerelerde Yaptirabilirim
2001 VECTRA
ANKARA

Arkadaşlar
Çorum da 40 ytl ye yaptırdım. Yerini de söylüyorum. Albayrak ilöğretim okulunun karşısındaki küçük anahtarcıda. Delikanlı çok kalender.
Ama kumandayı kopyalayamadı.
Bilgilerinize.

derman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok Yardimci Oldunuz Teşekürler

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
97 ile 01 lerin chipleri farklı. yanlıs bilmiyorsan 01 lerde 32'lik chip var.