yeni arabamla bulusmam ilk anlarımız

eray1940

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ve sabah oldu uyandıran babamdı hadi kalk arabayı almaya gitcez işler uzun dedi bayram sabahına kalkan bir cocuk gibi uyandım ve hazırlanıp düştük yola . yol bitmek bilmedi bi süre ve o sırada kendimi bayiye girerken buldum indim arabadan satış elemanı herşeyi hazırlamıştı. arabayı görmeden aldım daha dogrusu almışlardı. ulan hangisi bunlardan benim araba diye bakarken bitane plakalı araba gözüpe çarpttı ve plakaya dikkat ettiğimde ahaa ulan bu benim plaka allahıma dedim bi hevesle gittim arabanın yanına kapısını açıp içine bakim bi nasılmış bu arada diye elimi bi attım kapı kitli parasını ödediğim plakasını taktırdıgım arabanın kapısını açamadım yala diye kendi kendime soylenirken satış elemanı geldi geçtik oturduk masaya kahvemiz geldi adam anlatıyor ama benim gözüm arabada . neyse uzatmadan arabaya gidelim dedi bana arabayı anlatcak tamam gidelim dedim. şöför koltuguna oturmaya adım attım ki adam siz yana ilk baş dedi. arabayı ben orda oturarak anlatacam demesin mi iyi beeee dedim geçtim yana oturdum dinliyorum anlattıda anlattı. dedim hadi bırakta bide biz bakalım arabaya anlatım bitti ve teşekkür eettim. ara artık bendeydi önde babam bindi kendi arabasına gel arkamdan dedi. ama nasıl gidecem tırsıyorum . önceden otomatik arabaya alısmıstım şimdi manuel bide sıfır araba heyecanlıyım arabayı bilmiyorum. aradım babamı baba sen bas git beni bekleme ben yavas yavas  gelecem dedim. şimdi önümde gidiyon arabana vurmayim bi kazayla iki arabadan olmayak dedim . babam gitti ve ben kaldım arabamla başbaşa. ilk ışıklar stop - ikinci ışıklar stop arabayı söndürüp duruyom sonra arabaya alıştım ve başladım sürmeye bugun ilk günüm arabamla. kendisi biraz yumuşak debraj ve gazı var ayarlamakta başta zorlandım açıkcası.sport direksiyon konsol felan yakıştı araba bana birde film çekmişlerki üffff maşallahı var. daha çok sürüp tecrübe kazandıkça yorumlarımı deneyimlerimi sizlerle paylaşacağım  ama şunu söyleyebilirim çok güzel araba. allah herkese daha iyilerini güzellerini nasip etsin. haa bu arada torku çekişi felan maşallahı var . bi radyo yu ayarlayabilseydim iyiydi. ben ayarlıyorum kaydediyorum metro fm i o açıyor tekrar aşk fm i :) neyse dostlar tek sorunum bu olsun. herkese iyi sürüşler kazasız belasız kullanmalar. sizlerin daha iyi arabaları olması dileğiyle :)

artık forumda baya aktif olacam ins. görüşmek üzere.

eray1940

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: yeni arabamla bulusmam ilk anlarımız

bu arada neden stop ettiğini bayiye aradım sordum dedim araba ya kalkışta gaz veriyom zorlanıyor sönüyor dedim cevabı tam komediydi. yokuş kalkış desteğine hoşgeldiniz beyfendi dedi. iyiymiş dedim kapattım :) harbiden de o ilk 2 ışık yokuşluydu biraz.  sonradan anladım olayı tabi ben :)

GOODMAN1

Moderatör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracınız hayırlı olsun. Kazasız belasız günlerde kullanırsınız inşallah. Yaşınız profilde göründüğü gibi 21 ise eğer bu yaşta böyle bir arabaya sahip olmak güzel bir duygudur heralde. Ziraa o yaşlarda ne bende nede babamda araba yoktu. :)

FriberG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İlk arabam aklıma geldi yazıyı okuyunca.Sıfır tecrübeyle yollarda bulmuştum kendimi.Badireler badireler yazsam roman olur,özledim keratayı kim bilir nerelerdedir.Dostum hayırlı olsun ,kazasız belasız iyi sürüşler.Basit bir nasihat hep sakin ve kararlı kullanman dileğiyle. ;)

AstraJHB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Araciniz hayirli olsun.kazasiz belasiz guzel gunleerde kullanin.
Hoşgeldiniz.

ray55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Araciniz hayirli olsun.kazasiz belasiz guzel gunleerde kullanin.
welllcommee

veysel 44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracın hayırlı olsun iyi günlerde kazasız belasız kullan.

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

Hayırlı olsun, kazasız belasız iyi günlerde kullanın. welllcommee

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben de eski günleri hatırladım. ֖nce 98 Doğan SLX, sonra Hyundai marka kamyonetle tüp servisi yaparak tecrübe kazanmıştım. Arada arkadaşın abisi Astra G'yi verirdi. Sene 2000, Araba 2000 model. Ne günlerdi. 5 sene sonra 2005 yılında sıfır km GOLF V aldım, dünyalar benim olmuştu.  Anlatamam. Keyif için içine otururdum. Tabii sonraki araçlarda tüm heyecan bitti. :)

Hayırlı olsun aracınız.