Yeni Araç Alacağım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bahattinkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi ozaman ben olsam punto alırdım...ABS+EBD+yol bilgisayarı ,,elektrik kumandalı açılabilen bagaj kapağı valla biton donanım var bildiğim kadarıylada + yeni modellerde esp yi standart sunuyolar corsadan iyi bence sadece gıcığıma giden cd calar yeri yaa bşy olmaz orayıda bezle kapatırsın:D

bahattinkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet esp abs+ebd+asr+hba+msr+Hillholder yokuş kalkma desteği gibi cok güvenlik özellikleri var bunlar corsoda yok ve bunlarıda puntoda standart sunuyolar ben olsam favori punto

halilertekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
tr.netlog.com
grande puntoyu altınla kaplasalar sonuçta fiat markalı bir araç , işçilik kalitesi ve sağlamlığı belli golf te el yakan cinsten olunca sizede ya corolla ya da corsa cam'onn almak kalıyor donanımı bu kadar kafaya takmamalısın çünkü donanım dediğin sürekli artı şu olsun bu olsun sonu gelmez bence bir corsa (opel sitesindeyiz başka araç tavsiye etmeyelim demi:p)bünyeye iyi gelir

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tavisyem Alman araçlarından vezgeçmeyin bunun dışında boş bir Corsa c`mon alacağınıza Corsa C Cosmo allın 2. el araçta 8 airbag dijital klima Esp filan bir sürü özelliği var fiyatıda 25-29 milyar arası yanlışım yoksa

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet esp abs+ebd+asr+hba+msr+Hillholder yokuş kalkma desteği gibi cok güvenlik özellikleri var bunlar corsoda yok ve bunlarıda puntoda standart sunuyolar ben olsam favori punto
teşekkür ederim ben grande almayayayım,almak isteyenede mani olmayayım.
corsa nın 29500 olduğu yerde grande en fazla 20000 eder benim gözümde.kalite:0 işçilik :0 malzeme:0... donanımı fazla olabilir ama corsanın 12 yıl boya garantisi yeter

muraltun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen bende senin gibi karşlaştırmaları yapıp (grande punto, polo, fabia, C'MON) cmon enjoy aldım. İlkbaşta biraz hantal gibiydi ama 500 km'yi yeni geçtim performans farketti. Ama 1.2 yetersiz kalıyor kasaya.

musdilek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
renault yeni scenic bence muhteşem araba konfor duruş sorunsuzluk ve iç dizaynı çok güzel kadranları falan dijital analog değil...geçen yaz 24,000 km vi tane 2004 dynamic modeli 26 a almıştık...tabi karar sizin ama ben araç almadan mutlaka bakın derim

bahattinkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
grande puntoyu altınla kaplasalar sonuçta fiat markalı bir araç , işçilik kalitesi ve sağlamlığı belli golf te el yakan cinsten olunca sizede ya corolla ya da corsa cam'onn almak kalıyor donanımı bu kadar kafaya takmamalısın çünkü donanım dediğin sürekli artı şu olsun bu olsun sonu gelmez bence bir corsa (opel sitesindeyiz başka araç tavsiye etmeyelim demi:p)bünyeye iyi gelir

ya donanıma önem vermeyeceksinde ne ye önem vereceksin bi araba da esp olmasının ne kadar bi önemi var...arabada kilma olmasın cd calar olmasın ama esp olsun klimayla cd caları sonradan taktırırsın ama esp taktıramazsın hem puntoda yukarda belirttiğim gibi esp den başka bir cok güvenlik donanımı standart sunuluyor...

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
inanın kafam çok karıştı.ama agustos ayına yeni bir araçla girmek istiyorum.o kadar seçenek var ki.inann kaliteli olsa kesinlikle grande punto derdim.ama maalesef puntoda kalite sıfır.gönlüm hep corsadan yana.fakat 30.000 ytl verince insanbir çok şeyi beraberinde istiyor.bir ara 307 ye sulandım.ama 308 çıkacak yakında külliyen zarar ederim.207 düşündüm sonra nedense vazgeçtim.araştırmaktayım.en uygun fiyata en iyi kalitede en üst donanımda araç almaya karar erdim.model yılı 2003 ve üzeri kesinlikle dizel ve max.40.000km tertemiz bir araç.bakalım buluruz inşallah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...