yeni aracım clio 4

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Maşallah güzel görünüyor... Allah kaza bela vermesin.

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkesden Allah razı olsun teşekkür ederim opel sevgimi bir kenara koyarak yorum yapayım

benim aracım giriş donanımı olan joy bunu almamdaki sebep fiyatına göre çok üst düzey güvenlik sistemleri mevcut bunun yanında yokuş kalkış destek sisteme hız sabitleme hız sınırlama gibi bir çok özelliği var ve kasası çok spor duruyor. en donanımlısı yaklaşık 48000 tl gibi bir rakam ki ben asla b sınıfı bir arabaya bu parayı vermem şu an için verdiğim paranın karşılığını fazlası ile alıyorum sorularınız olursa cevaplayabilirim

Hayırlı olsun Corsa yı alırken bende baz paket bakmıştım. AÇıkcası teyp ve altındaki klima kumandalarının duruşu hoşuma gitmediğinden aldım. ama teknolojik anlamda std donanımıı fazla bir araç... güle güle kullanın allah kaza bela vermesin...görüntüsüne diyecek söz yok

batu-turk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun Corsa yı alırken bende baz paket bakmıştım. AÇıkcası teyp ve altındaki klima kumandalarının duruşu hoşuma gitmediğinden aldım. ama teknolojik anlamda std donanımıı fazla bir araç... güle güle kullanın allah kaza bela vermesin...görüntüsüne diyecek söz yok

teşekkür ederim bende corsaya baktım ama donanım yükledikce fiyat baya bir yükseldi kısmette bu varmış Allah herkese kazasız belasız sürüşler nasip etsin

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
clio 4 iyi duruyor ama fiyatı bence çok çok abartı. polo gibi bir araba varken o paralara clio 4 almazdım... hayırlısı olsun güle güle kullanın...

batu-turk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
clio 4 iyi duruyor ama fiyatı bence çok çok abartı. polo gibi bir araba varken o paralara clio 4 almazdım... hayırlısı olsun güle güle kullanın...

düşüncene saygı duyuyorum bunun tartışması çok yapılıyor ben aracı 30500 aldım aynı donanımdaki aracın polo modeli 40000 lira civarı ve bekleme süresi en az 3 ay ve birde polonun kasa değiştirme ihtimali olunca ibre clioya döndü

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun,ALLAH kazasız belasız keyifle kullanmak nasip etsin...

DweLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah allah kaza beladan korusun,güzel bi jantla ve hafif spor yaylarla çok daha çekici duracaktır :)

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu aracın Pembe tonunda bir rengi var, insanın durup ısırası geliyo arabayı :)

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni kasa cliolar çok hoş.. ancak bence en kısa sürede çelik janta geçin... bir dost tavsiyesi :)