Yeni Astra 1,3 cdti & Yeni c4 e-hdi Sizce hangisi?

Sizce Hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    107

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
birde exc. 'lerde komple cam tavan varki buda çoğu şeye değer bence..

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
C4 için kafamda eksik birşey kalmadı,gayet güzel araç ancak yeni cıkmış olması tedirginlik yaratıyor sadece.Astrayı hiç kullanmadığım için bilmiyorum,yalnız H kasa cdti kullandım performans konusunda c4 cok cok daha iyi.Ki 50bin TL vereceğim arabanın 5 ileri olmasını istemem:mad:

hocam tek senin tek sorunun benim anladığım kadarı ile astranın dizelinin silindir hacmi 1.3 litre olması ki sonuna kadar haklısın çok yakın bir arkadaşımın astra sedanı da 1.3 dizel ve performans konusundaki sıkıntısını ekonimikliği ile törpülediği için çok ses çıkarmıyor,ayrıca 50 bin tl lik bir arabaya 5 ileri vites olmaz demişsin ama benim superb de 5 ileri ve sıkıtnı yok, ve sanırım opel astra için 1.3 litre motorda 6 ileri vitesi geçişleri uzatıp performansı arttırmak için 5 ileriye çevirdi. eğer çok fazla performans düşkünü değilsen ve ben esnaf esnaf dolaşırım diyorsan astra al ,ama c4 de çok çekici ve psa üretim motoruda gayet makul derecede performans sunuyor. karar zor gerçekten eğer kapora felan ödemediysen alternatifleri düzenleyip araya golf üde sıkıştırabilirsin.

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam tek senin tek sorunun benim anladığım kadarı ile astranın dizelinin silindir hacmi 1.3 litre olması ki sonuna kadar haklısın çok yakın bir arkadaşımın astra sedanı da 1.3 dizel ve performans konusundaki sıkıntısını ekonimikliği ile törpülediği için çok ses çıkarmıyor,ayrıca 50 bin tl lik bir arabaya 5 ileri vites olmaz demişsin ama benim superb de 5 ileri ve sıkıtnı yok, ve sanırım opel astra için 1.3 litre motorda 6 ileri vitesi geçişleri uzatıp performansı arttırmak için 5 ileriye çevirdi. eğer çok fazla performans düşkünü değilsen ve ben esnaf esnaf dolaşırım diyorsan astra al ,ama c4 de çok çekici ve psa üretim motoruda gayet makul derecede performans sunuyor. karar zor gerçekten eğer kapora felan ödemediysen alternatifleri düzenleyip araya golf üde sıkıştırabilirsin.

arkadaş c4ü almış :D

T@zm@nic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aracı aldım ustam.Süperb'te 5ileri ama en azından 1,6 hacimli.Astra h kasa söylediğim gibi çok atak fakat j çok sıkıntılı araç gitmiyor.astra h onun yanında uçak yahu :)
40,000TLye kesinlikle astra h 1,3 dizel
50,000TLye kesinlikle ve kesinlikle c4 e-hdi
60,000-70,000TL arası kesinlikle skoda süperb diyorum.Sen süperb'ten memnunmusun hocam çok güzel araç maşallah ya çok beğeniyorum o aracı
selamlar saygılar :alkis:

mericalptekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabanız hayırlı olsun kazasız belasız kullanın çok hoş bir tasarımı var ekonomik olması da cabası.benim kafamı bozan tüm rakiplerinde olmasına rağmen opelin 1.6dizel motor çıkarmaması :( mercedes c180ler benzinli olmasına rağmen 1.6 olduğu için deli gibi sattı herkes de gördü ama opel hala akıllanmıyor.yeni kasa 3serisinde 1.6dizel de olucakmış diye duydum eğer doğruysa o da piyasayı süpürür türkiyede

Son düzenleme:

ugurdalkiran

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabanız hayırlı olsun kazasız belasız kullanın çok hoş bir tasarımı var ekonomik olması da cabası.benim kafamı bozan tüm rakiplerinde olmasına rağmen opelin 1.6dizel motor çıkarmaması :( mercedes c180ler benzinli olmasına rağmen 1.6 olduğu için deli gibi sattı herkes de gördü ama opel hala akıllanmıyor.yeni kasa 3serisinde 1.6dizel de olucakmış diye duydum eğer doğruysa o da piyasayı süpürür türkiyede

mercedes c serisine 1.6 dizel geliyor yanılmıyorsam 125 hp gücünde sen asıl piyasayı silip süpürmeyi o zaman gör bizim opel 1.3 dizelle çok ekmek yemesi lazım çokkk

Son düzenleme:

T@zm@nic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende duyduğum bilgilere göre artık dizelin twin-turbosu gelecek 2013lü yıllarda.Artık tek turbo değil çift turbo kıyasıya mücadelesi başlayacak.Hangi markada bu olacaktı onu unuttum yanlız.

@burak loves opel; malesef golf git gide küçüldü.Ve akıl almaz şekilde pahalılaştı.Bence 50milyar verip boş donanımlı araba asıl akıl mantık işi değil.Ki zaten sadece genç biri olarak değil ailemide düşünerek bu aracı aldım.Vede c-max alıyorduk son anda almaktan vazgeçip c4 aldık..Yani bize golf küçük gelir ve bakın bakalım :)

382362_200243303387624_111463145598974_455264_1456993778_n.jpg

379083_200243390054282_111463145598974_455266_191586348_n.jpg

@mericalptekin; gerçekten tdi&dsg yakıt sarfiyatını görünce oha dedim benim araç kokluyormuş mazotu dedim.tdi 1,6 7-7,5 yakıyor hatta leonda 8lt yakan arkadaşım var.Benim fabrika verileri 4,9lt olmasına rağmen 5,5lt-6lt yine iyi değerler sayılır

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun, 1.3 cdti işine girmemekle akıllılık etmişsiniz.

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun bende oyum c4 den yana oldu bu ara nissan qq da 1.5 dci motorla beraber 1.6dci 130bg motoru çok kısa sonra sürecek miş motor 130bg e 4x4 seçeneği olucakmış hatta buna yarı otomatik sanırım renodan alınma olan edc şanzımanla satılacakmış kasıp kavuracaklar ortalığı

Son düzenleme: