Yeni ASTRA.. astralarınız eskiyor

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
G kasadan daha güzel bir model çıkaramadıkları için Opel mühendislerine teşekkürler.

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunların hala photoshop olduğunu düşünüyorum. farklı araç tasarım sitelerinde farklı modeller var. buna benzer sadece sis farları değişik biri de aşağıdaki linkte.

http://www.cwwcardesign.com/cars/opel_astra.html

bazı resimler çıkıyor astra 2009 diye, bitanesi var yine gerçekmiş gibi yolda giden araç fotoğrafı ama photoshop'tı. gerçek modelini opel yayınlasa bu resimler zaten çıkmaz.

bu kadar çirkin tasarım olacaksa astra benim için biter. G kasadan güzel astra yok bence. H kasanın da GTC'si güzel.

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en üstte verilen fotolar flextreme bazlı photoshop çalışmaları yeni astra okadar yüksek olmayacak genel anlamda h kasadan bile daha basık bir tasarımı var vanımsı bir görünüm astrada mümkün değil zaten photoshoplara takılmayın insignia da da ne resimler çıktı resmi yayınlananları beklemeliyiz asıl yorumlar için
en altta verilen 11.ci nesil astranın yani yeni kasanın üstü örtülü işte o foto opel tarafından resmi olarak yayınlandı bi fotoda benden
9080911.009.Mini2L2.jpg

Son düzenleme:

rcengiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
inşallah güzel olur bekliyorum sabırsızlıkla :) en yakın zamanda cıkması dileğiyle :)

s2k_Vtec

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
türkiyeye bu jantlarla gelmiceği kesin birde astra g deki sert bakışları aradım dorusu

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
jant ne alaka henüz resmi olarak açıklanmış bişi yokki photoshop ürünü hepsi jantlarda insignianın 19lukları hem niye gelmesin bastır parayı ver siparişi al nedir bu bişi paylaşıoruz siteye osu gelmez busu gelmez

Rally

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sedan modelide yenilenecekmi arkadaşlar