Yeni Astra I Video

thekinger1

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsanın dizelini kullanmadım ama insan fiat adını duyunca kıllanıyo yinede.anlattığın omegadan vardı dizeli.o bambaşka bir arabaydı dönemine göre ve o sıralar rakibi bile yoktu bence.mercedes ayarında bi araçtı omega.son halini bilmiyorum.fakat bu pejo vardı bende 307 yahu ondan daha az yakan bir araba görmedim ben dizelde.üstelik oldukcada sessiz çalışıyor.
206 hdi ile şehir içinde 1000 km gidiyodum abi.ama araba tırt be:D

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
evet .. rekor peugeottaa. .dizelde en az yakıt tüketim ortalaması :)

browerdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kokpitte eşya koyma yeri yine koymamışlar sanki...

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Kokpitte eşya koyma yeri yine koymamışlar sanki...

müzik sisteminin üstü ile ekranın altındaki alan eşya koymak için bırakılmış, büyük ihtimalle de kaydırmaz yüzey ile kaplanacak duyduğum bilgilere göre, özellikle cep tel vs için güzel bi detay olur o durumda..
vites kısmının ön tarafında da çakmak var, onun alt tarafı boşluk gibi duruyor, çünkü küllük vitesin arka tarafında, sigara kullanmayanlar için de portatif olarak düşünülmüş, küllüğü çıkarınca bardaklık oluyor sanırım :)

seassoldier1

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
müzik sisteminin üstü ile ekranın altındaki alan eşya koymak için bırakılmış, büyük ihtimalle de kaydırmaz yüzey ile kaplanacak duyduğum bilgilere göre, özellikle cep tel vs için güzel bi detay olur o durumda..
vites kısmının ön tarafında da çakmak var, onun alt tarafı boşluk gibi duruyor, çünkü küllük vitesin arka tarafında, sigara kullanmayanlar için de portatif olarak düşünülmüş, küllüğü çıkarınca bardaklık oluyor sanırım :)
cmonlarda küllük öyle zaten umut.mobilize gezdiriyon aracın içinde.:D

browerdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu resimde sanırım insignia ya ait (sitede opel vectra diye yazmışlar..) Kol dayamanın altı çok iyi olmuş..Umarım Astrada böyle olur..

Opel_GTC_Concept_3.jpg

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et