yeni astra sedan 1.4 140 bg. active select LOVATO OBD II LPG HAKKINDA

sksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: yeni astra sedan 1.4 140 bg. active select LOVATO OBD II LPG HAKKINDA

O zaman ben olsam lpg ile ugrasmadan dizel otomatik bir araç bakardım

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Maalesef otm. şanzımanların ş.içi dur kalklarda tüketimi arttırdığı bir gerçek.

Doğan ın otomatik Astra sı ile 10.6 ortalamayla gezdiği güzergahta onun hemen arkasından 6.7 ile gezdim geçenlerde.

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sizi çok iyi anlıyorum. imzamdan da göreceginiz gibi son 12 yıldır sürekli otomatik opel kullanıyorum ve sizin gibi yılda en az 35-40k  km de yolu ankara da şehir içinde  ben yapıyorum.

son aracımı alırken bende otomatik olmaması yüzünden epey bocaladım ama seçimimi düz vites dizelden yana yaptım. start stop un da etkisiyle şehir içinde km de 20 kuruşu yakaladım ama ne olursa olsun arada halen eski aracım bana  şehir içinde daha çok zevk veriyor.

berfe1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cosmo link' Alıntı:
sizi çok iyi anlıyorum. imzamdan da göreceginiz gibi son 12 yıldır sürekli otomatik opel kullanıyorum ve sizin gibi yılda en az 35-40k  km de yolu ankara da şehir içinde  ben yapıyorum.

son aracımı alırken bende otomatik olmaması yüzünden epey bocaladım ama seçimimi düz vites dizelden yana yaptım. start stop un da etkisiyle şehir içinde km de 20 kuruşu yakaladım ama ne olursa olsun arada halen eski aracım bana  şehir içinde daha çok zevk veriyor.

Siz bilirsiniz bu garanti konusunu. Esiniz opiste calisiyordu yanlis hatirlamiyorsam
Ay sonuana kadar taktirmayi dusunuyorunm. Ne yapayim. Garanti konusunda en cok bu iki sene icinde otomatik viteste ariza olursa tup takili diye garanti devre disi kalip kalmayacagi. 

vites arizasini

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

berfe link' Alıntı:
Siz bilirsiniz bu garanti konusunu. Esiniz opiste calisiyordu yanlis hatirlamiyorsam
Ay sonuana kadar taktirmayi dusunuyorunm. Ne yapayim. Garanti konusunda en cok bu iki sene icinde otomatik viteste ariza olursa tup takili diye garanti devre disi kalip kalmayacagi. 

vites arizasini

2  yılda lpg ile edeceginiz tasarruf muhtemelen vites kutusunda çıkabilecek masrafın  tamirini fazlasıyla karsilar diye düşünüyorum. ama aklınıza takılan sorular için bir gün gelin ustalarımızla ve mastertechler ile görüşğn hem de tanışmış oluruz..

berfe1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cosmo link' Alıntı:
2  yılda lpg ile edeceginiz tasarruf muhtemelen vites kutusunda çıkabilecek masrafın  tamirini fazlasıyla karsilar diye düşünüyorum. ama aklınıza takılan sorular için bir gün gelin ustalarımızla ve mastertechler ile görüşğn hem de tanışmış oluruz..

yarın öğleden sonra müsaitim saat 3 gibi gelebilirim sizin içinde uygunsa.cep numaranız vardı bende galiba. özel mesajlarda kayıtlı. hangi opisti bu arada?