Yeni Astra Sedan..

sjesansarbos

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tabii ki Opeller güzel. Sikayet edenler her zaman olur. Arabamdan hic sikayetim yok simdiye kadar. Herhangi sorun veya eksiklik görmedim. Bir bakalim öyle devam eder mi?

free82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2007-12 ayında babama aldık.çoğunlukla ben kullanıyorum 1.6 njoy benim bu güne kadar en fazla rahatsız eden motor sesinin fazla oluşu 3bin devirden sonra bayağı gürültülü çalışıyor.gerçi motor kaputunun altındaki koruyucu adını bilmiyorum takmamışlar sanırım bununda etkisi var ses olayında.

free82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Modifiye olayına gelince.bu aracı almadan önce opel ataköye gitmiştik görmek için orada orjinal body kit giydirilmiş astra sedan vardı muazzam güzel duruyordu.

1devil1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benım dusuncem suan bı yay 3.5 luk bıde fılm yaptırırsam cok ıı olur

free82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fotolarını görebilseydik çok iyi olurdu.

Evet acele ile çıktık hiç aklıma gelmedi doğrusu.ancak o tarafa geçersem mutlaka fotolarını çekip ekleyeceğim.

toto

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2007-12 ayında babama aldık.çoğunlukla ben kullanıyorum 1.6 njoy benim bu güne kadar en fazla rahatsız eden motor sesinin fazla oluşu 3bin devirden sonra bayağı gürültülü çalışıyor.gerçi motor kaputunun altındaki koruyucu adını bilmiyorum takmamışlar sanırım bununda etkisi var ses olayında.
sizin araba benzinlimi?